Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátom exe az egyik közössé...

A barátom exe az egyik közösségi oldalon feltette az egyik képemet az ő képei közé. (nem én vagyok rajta, hanem egy rajz. ) Szóltam neki, erre ő van felháborodva. Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Valahogy tudatni akartam a lánnyal, hogy legalább megkérdezhette volna hogy felrakhatja-e a képei közé az én képemet, erre olyanokat írt hogy bocsánat hogy megtetszett neki, és ez egy szabad világ. És ne nézegessem a képeit ha nem vagyok az ismerőse. Erre én pedig válasznak azt írtam: stílustalan egy csaj lehet, ha mások képeit lenyúlja. És hogy egy levéllel megkérdezhette volna hogy felteheti-e, és most nem lenne kínos levélváltás most... Erre azt írta hogy én egy senki vagyok, meg szánalmas. Utolsó levelem neki így szólt: "Látom fáj az igazság ha ennyiért képes vagy ugrani:) "


Én úgy érzem nekem van igazam, hiába digitális világot élünk, az interneten is vannak jogai az embernek. Ti hogy látjátok? köszönöm előre is a válaszokat!


2009. aug. 1. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Háát.. igazából én nem csinálnék a bolhából elefántot, főleg hogy nem is Te vagy a képen, hanem az egyik rajzod! :) Persze, megkérdezhetett volna azért.. de ha nem, hát akkor légy büszke rá, hogy tetszett neki a rajzod. :) (amúgy lehet, hogy nem is tudta, hogy a Te képed?)
2009. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De, tudta, mert a kép címe user...és egy csomó szám, vagyis az én képeim közül szedte le. Csodálkoztam hogy nagyon felkapta a vizet, ezzel azt jelzi hogy nekem van igazam...Köszi a választ!
2009. aug. 1. 13:58
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mindenképp Neked van igazad, de "emelkedj felül lazán" a dolgon, mert ha látja, hogy ez téged zavar, akkor ő ennek valószínűleg örül. :(( Micsoda emberek vannak!!!! :(
2009. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg neked szerzöi jogod van rá, és - szintén elvileg birósságra is mehetnék, és akkor neki sokba kerülhet. De ismerve a MO-i jogrendszert, ennek se vége, se hossze lenne.
2009. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi:) a barátom szerint nagyon világtalan ez a csaj. Én nem ismerem személyesen, de valahogy nem is akarom...bennem nincs harag, mert már nem érdekel...
2009. aug. 1. 14:11
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
szerzői jog csak akkor illeti meg a szerzőt, ha levédette a képet, és erről igazolása is van a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztérimától.
2009. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha te nem durva stílusban kezdeményezted a levélváltást, akkor ez a lány nagyon bunkó...nem tudsz mit csinálni, mert amit felteszel, azt bárki leveheti...ezért tegyél csak fel olyat, amit nem bánsz, ha más letölt.
2009. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
teszel rá egy emblémát és kész.mostmár ezt szokták csinálni vagy aláírást
2009. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igen, kezdem belátni hogy ez az internet nagy nagy hátránya...sajnos:(
2009. aug. 1. 14:28
 10/20 anonim válasza:
100%
Mivel látom ,hogy a barátod exe, ezért szerintem direkt provokálni akar ezzel. Én a helyedben magasról tennék az egészre, egyszer csak megunja.
2009. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!