Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátom exe az egyik közössé...

A barátom exe az egyik közösségi oldalon feltette az egyik képemet az ő képei közé. (nem én vagyok rajta, hanem egy rajz. ) Szóltam neki, erre ő van felháborodva. Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Valahogy tudatni akartam a lánnyal, hogy legalább megkérdezhette volna hogy felrakhatja-e a képei közé az én képemet, erre olyanokat írt hogy bocsánat hogy megtetszett neki, és ez egy szabad világ. És ne nézegessem a képeit ha nem vagyok az ismerőse. Erre én pedig válasznak azt írtam: stílustalan egy csaj lehet, ha mások képeit lenyúlja. És hogy egy levéllel megkérdezhette volna hogy felteheti-e, és most nem lenne kínos levélváltás most... Erre azt írta hogy én egy senki vagyok, meg szánalmas. Utolsó levelem neki így szólt: "Látom fáj az igazság ha ennyiért képes vagy ugrani:) "


Én úgy érzem nekem van igazam, hiába digitális világot élünk, az interneten is vannak jogai az embernek. Ti hogy látjátok? köszönöm előre is a válaszokat!


2009. aug. 1. 13:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
csak tudnám, miért van szüksége egy szánalmas senki rajzára :)
2009. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
hát igen, ezen én is csodálkozom:) Úgy néz ki én vagyok a hülye, senki, ő a normális:P ez már csak ilyen:):)
2009. aug. 1. 15:05
 13/20 anonim ***** válasza:
a te sajátmagad által rajzolt képről vanszó? vagy egy olyan képről,amit te is csak ugy lementettél vhonnan?
2009. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

na tudod én tanár vqagyok, és ha elmesélném neked kedves diákjaim poénkodás címén miket műveltek az én képeimmel a neten .....

szal ne foglalkozz vele, mindenki tudja h a neten a lehetetlen is lehetséges, szóval hagyd a frászba, csak magadat idegesíted

2009. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
az én rajzolt képemről van szó.
2009. aug. 1. 15:41
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
ő ezt mondta : "ne nézegessem a képeit ha nem vagyok az ismerőse" te miért nem, mondtad neki,h te se nézegesd meg lopkodd el a képeimet ha nem vagy az ismerősőm :)
2009. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
áhh, nem tudom... igazából veszekedni se akarok vele,nem vagyok annyira kicsinyes mint ő. Lazára veszem a dolgot és a képébe nevetek:D
2009. aug. 1. 15:55
 18/20 anonim ***** válasza:
és mi lenne, ha őróla rajzolnál egy karikatúrát, de azért úgy, hogy felismerhető legyen....aztán ha újra lopkodni akar, és meglátja, elmegy a kedve tőle :D és ha véletlen elkezd affektálni, megmondod, hogy ne nézegesse a képeidet, mikor nem is az ismerősöd :D
2009. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz. Rendezd le vele nyugodt aggyal.
2009. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha olyan "okos", akkor szerintem simán beadhatod neki, hogy bepereled. Csak fenyegesd meg, semmi több. Csak szépen meg kell fogalmazni, (mintha komolyan gondolnád), és ha elég hiszékeny, az inába fog szállni a bátorsága.


Fenyegetheted azzal is, hogy már írtál az oldal moderátorainak, és ők le fogják szedni/le fogják tiltani/eljönnek érte kaszával stb.

2009. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!