Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jó lett ez a rajz egyáltalán?...

Jó lett ez a rajz egyáltalán? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


azt hittem, talán egész jó lett, de magasról szarnak rá. én igazán próbálom növelni az önbizalmamat, de ez így nem megy. jó lett? értékelhető szinten van...?

vagy hagyjam a búsba, hogy rajzok mutogatásával szerezzek önbizalmat?


2010. jan. 29. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Wow!! Szerintem piszok jó!! Ha én így rajzolnék biztos nem hagynám abba! :)
2010. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért mondják, hogy szar, mert irigyelnek.
2010. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Adtam neki címet: Anorexiás budhalány! Egyébként kiváló, mint szakértő írom neked!
2010. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Ne haragudj, de ez rossz, ehhez nem kell rajztudás. én sem vagyok egy nagy művész (most érettségizek rajzból) tehát nem vagyok profi, de azért ez elég sekélyes.. :) ne az önbizalmad növeld, hanem gyakorolj.
2010. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő, de nekem tetszik! Folytasd!
2010. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Én 6 éve foglalkozom festéssel, grafikával és azt kell mondjam, nekem sem tetszik, bocsi...az átlagembernél tehetségesebb vagy, de nagyon nagyon sokat kellene még fejlődnöd...ez elég vérszegény még. Őszinte voltam, ne vedd sértésnek, szerintem egy egyenes kritika többet ér mint a kegyes hazugság. Akkor sosem fejlődnél...
2010. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedves válaszokat. (:


nem is tudom kinek, aki rajzból érettségizik: tudom ám, hogy sekélyes, meg minden tököm, portrét is szoktam én rajzolni, ha van kiről, de néha kell valami művészetileg értékelhetetlen. ilyen szempontból kell nézni. köszönöm az őszinteséget! remélem majd fejlődök annyit, hogy a tetszésedet elnyerjem.


(15/L, szóval időm van bőven)

2010. jan. 29. 20:57
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsónak is köszönöm az őszinteséget! (: van esélyem fejlődésre, talán...?
2010. jan. 29. 20:58
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Még hozzátenném ez legalább kifejez valamit, van aki két pálcikát rajzol egy élettelen térbe, és máris művész. Hajrá kislány, te benned több van!
2010. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz,tekintetbe véve, hogy milyen fiatal vagy. Anatómia tudásra van mit rágyúrni. Alakulni fog ez, ne félj! A színvilágod kifejezetten kellemes... Ne add fel! Ezt, mint rajztanár mondom neked :)
2010. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!