Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jó lett ez a rajz egyáltalán?...

Jó lett ez a rajz egyáltalán? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


azt hittem, talán egész jó lett, de magasról szarnak rá. én igazán próbálom növelni az önbizalmamat, de ez így nem megy. jó lett? értékelhető szinten van...?

vagy hagyjam a búsba, hogy rajzok mutogatásával szerezzek önbizalmat?


2010. jan. 29. 20:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
szerintem tükrözi a lelkivilágod. egyébként tetszik.
2010. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2010. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

(tudom, ki vagy.)

nekem tetszik. a többi rajzod is. :) nehogy abbahagyd, szerintem tehetséges vagy, és nyugodtan lehet önbizalmad, mert van mire.

2010. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

olyan értelemben mindenképpen szép, hogy rendkívül kifejező. az érzelem, és az emberi test anatómiája. szépen a helyükön vannak a bordák, a lábakon az inak, a keze arányos a testéhez képest. a fények, az árnyékok. csak hát szomorú a kép. ez miatt soha nem tenném a házamban sehova semmilyen falra.

mindenképpen képezd tovább magad, nagyon tehetséges vagy.

2010. jan. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!