Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Készitettem könyvet sok...

Készitettem könyvet sok példányban, hol tudom terjeszteni ahol sokan nézik meg, nem várok érte fizetséget?

Figyelt kérdés
Ingyen szeretném terjeszteni de azért mondjuk jo lenne ha az ára visszajönne amennyiért kinyomtattam
2009. nov. 11. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Piacon?
2009. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék ahova beadom és akit érdekel megnézi
2009. nov. 11. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek szántad. Ki a céklközönség. Óvodások, vagy nyugdijasok.
2009. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy a www.konyvmuhely.hu oldalt nézd meg, vagy akár én is kirakhatom a weboldalaimra a reklámodat képpel, rövid tartalommal, ezeket azért sokan nézik, mert forgalmas helyen van, vagy regisztrálj te is, és hirdesd magad:

[link]

2009. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A célközönség a tudomány által keveset foglalkoztatott tudományal magyarázott új dolgok.
2009. nov. 12. 07:05
 6/9 anonim ***** válasza:
nemtom milyen városban laksz, de pl 2-3 példányt beadhatnál a könyvtárába is...
2009. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mellesleg a célközönség az embereket jelenti, akiknek a könyv szól, nem azt, hogy miről szól a könyv... pl célközönség: gyerekek,felnőttek,fiatalok,tanárok,vállalkozók,stb. szóval embercsoportok
2009. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Könyvtárokat porbálgatom de azon kivül kellene még , de köszi a választ .

(utolsonak: mért ezt kamasz,felnöt illetve öreg ember nem olvashatja el ,nem lehet tudni kinek menyi az intelligenciája )

2009. nov. 12. 11:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyedben regisztrálnék egy PayPal-t, meg akár wordpress.com-on egy oldalt, ahol közölném a tényeket, hogy ingyen letölthető a pdf, és mivel egy jó kupac ki lett nyomtatva, azok is gazdára várnak. Az ingyenesért lehet támogatást küldeni, ami ha véletlenül egy bizonyos (nem közölt, de alacsony) összeghatár fölött van, akkor jár az "ingyen" könyv. Na?
2009. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!