Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen idióták az emberek?

Miért ilyen idióták az emberek?

Figyelt kérdés
A külsőm miatt az idősebbek mindig tesznek valami hülye megjegyzést amiből már kvára elegem szokott lenni. Tavaly megtetszett egy tetoválás amit a mellkasomra varrattam, utána valamit ami fontos a karomra és így van ez mai napig. Nem divat tetkókról van szó. Suliban is a tanárok néha leszólnak, konkrétan nem mondják a szemembe de tudom mire gondolnak. Mostanában többet járok kórházba ahol ugye vetkőzni kell és ott is mindig szólnak valamit. Nem mindig rosszat de az öregebbek meg az anyám korúak (kb 40 évesek) nem bírják ki. Én is beszólhatnék hogy erzsi néninek milyen szar az új sálja. Nekem is van sok mindenről véleményem de általában magamban tartom. Miért jó leszólni a másokat? Végülis nem annyira érdekel ki mit mond mert az a lényeg hogy nekem és a fiatalabbaknak tetszik csak érdekel hogy ennek mi az értelme.
2013. márc. 30. 22:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mert nehezen szokják azt meg, ami nem olyan, mint a nagy átlag, azaz ők. Ha ők lennének tetoválva, téged szólnának meg, hogy nincs, vagy ha nekik lenne piercingjük téged szekíroznának, vagy ha csillámpónin utaznának te lennél a furcsa, mert biciklizel.

Ez nem csak az idősekre jellemző, hanem kortól und nemtől függetlenül mindenkire. Ez az emberi természet része. Lefogadom neked is vannak ilyen beidegződéseid, akárcsak nekem, csak te, ahogy írtad megtartod magadnak, ahogy én is, és látod te ezzel bizonyítod, hogy értelmes vagy, hisz megállod beszólás nélkül, pedig tuti tudnál mit mondani.

2013. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

18-as tetszik ez az idézet :D


19-es

A fülem mögött egy kicsi maci. Nem jelent semmit csak megtetszett.


A mellkasomon egy szalagféleség amire írva van angolul, alatta a bal csöcsömnél az öcsém emlékére van egy színes oroszlán lánccal a szájában, amin az öcsém monogramja van.


Egy vastag enjoy the life felirat a karomon mert egyszer majdnem meghaltam és azt hogy itt vagyok második esélynek veszem. Azóta sokkal boldogabban élek és tudom értékelni az életet.


3 szó a hasam alján, mellettük csillag.


A combomon hátul a példaképem autogramja.

Elöl egy szines teknős. Nincs jelentése csak tetszik.


Van "baráttetkó" is a bokámon. Most a vádlimra szeretnék valamit vagy a hátamra.

2013. ápr. 4. 15:38
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha fiatal, és bombázó lennék, én is csináltatnék 1 tetkót.

Már löttyedt bőrömön nem mutat. :(

2013. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
[link] !! :)
2013. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!