Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek tényleg ennyire idióták vagy csak tettetik?

Figyelt kérdés
Sír a szájuk,hogy senkinek se kellenek,aztán ha kellenének valakinek azt elhajtják a francba.Na meg rimánkodni kell nekik,hogy válaszoljanak,mert levegőnek nézik az embert.
2012. aug. 8. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Frusztrált vagy kicsit úgy érzem..
2012. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak az embereknek, akik ezt csinálják igazából nincsenek problémái, csak egyszerűen a figyelem a drogjuk. Olyan, mint amikor a majdnem anorexiás csaj azt mondja, hogy ő milyen kövér, de az arcán látszik, hogy még ő sem gondolja komolyan.
2012. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ügyes fogalmazás kettes
2012. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Múltkor össze akartam jönni egy lánnyal akin látszott,hogy gyakorlatilag a kutyának se kell,állandóan egyedül van,nem szól hozzá senki legfeljebb a barátnője de az se sokat beszél vele.Gondoltam hátha vágyik a társaságra.Vágyik a nagy büdös lósz*rt.Én hülye meg törtem magam hetekig.
2012. aug. 8. 23:51
 5/14 A kérdező kommentje:
Jól van te meg menjél tanárnak,ott kiélheted az osztályozási hajlamaid!Engem kímélj meg a hülyeségeidtől!
2012. aug. 8. 23:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért nem szólt hozzá a kutya se, csak a barátnője, mert neki úgy volt jó?

Amúgy ha csak azért akartál vele összejönni, mert a kutyának se kell, lehet, hogy ezt érezte meg, és ezért nem akart veled semmit. (Nyilván nem így történt, ez csak egy feltételezés)

2012. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem csak azért,mert a kutyának se kellett,nekem tetszett,hogy olyan amilyen és nem egy ordas k*rva.Ezen a hulladék facebookon is írtam neki,ott válaszolt egyszer 5 sorban le is tudta,miután én 20 soros leveleket írtam neki és nem is voltam rámenős meg bunkó mert nem az a fajta vagyok.Azt mondta,hogy lehet róla szó,hogy jobban megismerjük egymást utána válaszoltam neki és azóta se kép se hang felőle.Az egészben a bizonytalanság idegesített fel a leginkább,1 hónapja semmi hír felőle és még csak annyit se volt képes írni,hogy menjek a francba és hagyjam békén.Egyszerűen kiakaszt,hogy nem tudom már mit csináljak ez ügyben.
2012. aug. 9. 00:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék, én ezt már annak venném, hogy nem akar semmit, csak gyáva vagy lusta ahhoz, hogy megmondja.
2012. aug. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom nem idegesíteni magam rajta.De szerintem akkor is bunkóság,hogy válaszra se méltat.Na meg tényleg úgy gondoltam,hogy ő vele szívesen összejöttem volna mert más mint a többi lány.
2012. aug. 9. 09:51
 10/14 anonim válasza:

Én is hasonló lány vagyok, sokszor vagyok egyedül és ha van társaságom, az leginkább lány(ok). Nekem ez pont így jó :-) Mondjuk a fiú társaság sem zavarna, kivéve, ha akarna valamit tőlem, az túl macerás. Aki sokat van egyedül nem feltétlenül magányos és vágyik társaságra. Talán ezzel az a lány is így van.

Lehet, hogy az üzenetedből nem egyértelmű, hogy választ vársz? Például, ha nincs további kérdés benne, csak kijelentések, amikre reagálhat, ha akar. Ilyenre általában én sem válaszolok többet.

2012. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!