Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek tényleg ennyire idióták vagy csak tettetik?

Figyelt kérdés
Sír a szájuk,hogy senkinek se kellenek,aztán ha kellenének valakinek azt elhajtják a francba.Na meg rimánkodni kell nekik,hogy válaszoljanak,mert levegőnek nézik az embert.
2012. aug. 8. 23:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyszer válaszolt,akkor azt írta,hogy majd beszélhetünk.Azóta semmi hír róla.Küldtem neki egy üzenetet,hogy ha van ideje beszélgetni akkor szóljon.Erre semmit nem válaszolt.Mellesleg én se vagyok egy társasági lény.
2012. aug. 9. 23:18
 12/14 anonim válasza:
Szerintem lépj tovább, nem érdemes ebbe több energiát belefektetni. Tudom ez sokszor nem olyan könnyű, valószínűleg a legjobb orvosság egy másik lány. Biztosan létezik olyan, aki amellett, hogy felkeltette kíváncsiságodat még érdeklődik is irántad :-)
2012. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na olyan nem nagyon van,vagy csak én nem tudok róla.Igazándiból ez volt talán a második alkalom,hogy bepróbálkoztam egy lánynál.Egyik se jött össze,szóval lehet le is teszek a csajozásról.Keresek inkább valami hobbit,az legalább nem öli meg az amúgy is roncs idegeimet.Köszi a jó tanácsokat!
2012. aug. 10. 13:27
 14/14 A kérdező kommentje:
Na már odáig jutott,hogy bejelölt és válaszolt.A helyzetet viszont elég nehéz értelmezni,mert nem teljesen egyértelmű,van valaki más aki régóta bejön neki,de szerintem az elég esélytelennek hangzik.
2012. aug. 20. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!