Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ennyire bizonytalanok az emberek abban, hogy mit is akarnak tulajdonképpen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Először azt mondja személyesen hogy talizni akar, aztán telefonon hogy ennek így nincs érteme a nagy távolság miatt és kb szia örökre... aztán rá pár órára, hogy talizzunk mégis megbeszélni a dolgokat... és miután én összezavarodom rajta... a legjobb az, hogy este mégse jön el talizni...

2012. aug. 8. 01:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert egy szerencsétlen.
2012. aug. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
nyuszi. ez nem az emberek hibája szimplán ő a puha p*cs.
2012. aug. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igazatok lehet, miután elgondolkodtam a dolgon, és sz@rul éreztem magam az miatt, hogy nem jött el, úgy döntöttem, hogy nem érdekel komolyabban, úgyhogy csak egy pl-nak hozam fel a dolgot... de mondjuk ha a csaj a bizonytalan arról mi a véleményetek, mert én is az vagyok sajna és nem csak ebben az ügyben, de az 1 másik story am L/19
2012. aug. 8. 01:50
 4/18 anonim ***** válasza:
azért mert éretlen, unintelligens birkák...
2012. aug. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Mókusgyilkos ***** válasza:

az picivel azért másabb elvégre attól még mi férfiak lehetünk viszont ha puha p*cs alezredes akcióba lendül akkor ti lesztek a pasik :D


a némileg bizonytalan csaj lehet aranyos is. persze ő se csiki-csukizzon.

2012. aug. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
értem köszi mindenkinek, aki eddig válaszolt :)
2012. aug. 8. 01:58
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hát.. én vissza se merném hívni, hogy meggondoltam magam mer most az milyen vagy nemtom xd de előtte mindenképp átgondolom és akkor az van (:

18/f

2012. aug. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát igen, mert miután közölte, hogy ez van, lezártam magamban, hogy jó oké ennyi volt, de akkor felhív és újra felzaklat... pedig pont előtte mondtam el neki hogy nem szeretem a játszmázásokat...
2012. aug. 8. 02:01
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nemtől függ.

Aki ilyet csinál, az nem aranyos, hanem egy idióta, ha fiú, ha lány.

2012. aug. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de én megmondtam eleve, hogy semmi komoly nem lehet a távolság miatt szóval én mondtam ki ezt először.. de azért taliztam volna.. de ő viszont elmondta és utána meg visszacsinálta volna... és én meg magammal kapcsolatban vagyok bizonytalan dolgokban és nem a srácokkal... ami tudom, hogy idiótaság, de ez van, ez a keresztem... próbálok ellene tenni
2012. aug. 8. 02:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!