Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ennyire bizonytalanok az emberek abban, hogy mit is akarnak tulajdonképpen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Először azt mondja személyesen hogy talizni akar, aztán telefonon hogy ennek így nincs érteme a nagy távolság miatt és kb szia örökre... aztán rá pár órára, hogy talizzunk mégis megbeszélni a dolgokat... és miután én összezavarodom rajta... a legjobb az, hogy este mégse jön el talizni...

2012. aug. 8. 01:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
1. találkozásnál, vagy már miután az megtörtént volna ?
2012. aug. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11. a kérdésed mire vonatkozik?
2012. aug. 8. 02:17
 13/18 A kérdező kommentje:
11. ha a kérdésed arra vonatkozott, hogy mikor mondtam én meg, akkor igen az első találkozásnál... ha nem akkor írd majd le, hogy mire vonatkozott :)
2012. aug. 8. 02:24
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem, úgy értettem a kérdést, hogy ez lett volna az első találkozótok, és azt mondta e le. Viszont így már értem. Egyébként, mikor te megmondtad neki,hogy nem lesz semmi a távolság miatt, akkor ő hogy állt a dologhoz?
2012. aug. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az miatt kérdezem, hogy lehet, megbántottad, ő szeretett volna még is valamit, a távolság ellenére is. Most meg próbál valamiféleképpen bosszút állni.
2012. aug. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát mondta, hogy ha megéri akkor ő hajlandó utazni... meg ilynek... aztán az volt hogy írt levelet fészen, de akkor még nem volt ismerősöm és a spamba tette ezért nem válaszoltam rá csak később láttam... de ő másnap felhívott hogy gondolkozott és arra jutott hogy inkább ne legyen semmi... aztán délután meg hív h eljön este beszélni oda ahol leszek... de én csak annyit mondtam h jó... ő meg h nem vagyok lelkes... de hát én már lezártam magamban miután ő is ezt mondta telóban.... amúgy ha ez bosszú ekkor eléggé kicsinyes és gyerekes....
2012. aug. 8. 02:37
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, valóban az. Szerintem, az lenne a legjobb, ha mégis valahogy rávennéd, hogy találkozzatok és beszéljétek meg, lehet, hogy valami más van a háttérben. Viszont, semmiképp ne könyörögj neki. Megkéred, hogy találkozzatok, beszéljetek, ha ő nem akar és akkor is így bunkózik, akkor meg hagyd a pics@ba, mert akkor nem sok értelme van, mégcsak időt is pazarolni rá. De ez csak egy vélemény. Sok szerencsét!
2012. aug. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
okés köszi :) majd kiderül, hogy mi lesz... mert tuti összefutunk még a nyár folyamán... legalább tisztázzuk a dolgokat... és ennyi... mert ez nem volt szép viselkedés tőle... na mind1
2012. aug. 8. 03:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!