Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen idióták az emberek?

Miért ilyen idióták az emberek?

Figyelt kérdés
A külsőm miatt az idősebbek mindig tesznek valami hülye megjegyzést amiből már kvára elegem szokott lenni. Tavaly megtetszett egy tetoválás amit a mellkasomra varrattam, utána valamit ami fontos a karomra és így van ez mai napig. Nem divat tetkókról van szó. Suliban is a tanárok néha leszólnak, konkrétan nem mondják a szemembe de tudom mire gondolnak. Mostanában többet járok kórházba ahol ugye vetkőzni kell és ott is mindig szólnak valamit. Nem mindig rosszat de az öregebbek meg az anyám korúak (kb 40 évesek) nem bírják ki. Én is beszólhatnék hogy erzsi néninek milyen szar az új sálja. Nekem is van sok mindenről véleményem de általában magamban tartom. Miért jó leszólni a másokat? Végülis nem annyira érdekel ki mit mond mert az a lényeg hogy nekem és a fiatalabbaknak tetszik csak érdekel hogy ennek mi az értelme.
2013. márc. 30. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
én nem tudom miért foglakozol ezzel :D szokj hozzá, számíthattál erre mikor varrattál. Engem nem tart vissza idegenek véleménye sosem mikor megyek tetováltatni, mert azok más típusú emberek, saját magukról állítanak ki bizonyítványt azzal h emiatt ítélkeznek.
2013. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hát engem se tart vissza csak nem tudom mért kell mással foglalkozni :D

Ha nekem megtetszik egy amit a homlokomra akarok, akkor az ott is lesz.

2013. márc. 30. 22:41
 3/24 anonim ***** válasza:
mik azok a tetkók ??
2013. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Amit a rabok viselnek a sitten. Az a tetkó.
2013. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyuék és Nagyiék idejében a börtönt megjárt embereknek volt tetkója és az alvilág számos tagjának, na meg a kábítószer használóknak( csak a mi országunkat említem és pár szomszédost)

A mai napig úgy van bennük ez mint akkoriban, tartózkodtak az ilyen emberektől


Nyugodt lehetsz tőlem is kérdeztek már furcsákat, hogy iszok-e meg drog van-e....

Nekem csak piercingjeim vannak 2mellbimbó, septum stb

Te vállalkoztál erre, nem volt kötelező megcsinálni :)

20/F

2013. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
50%

Azért jó leszólni másokat, mert senki nem bírja ki, hogy csak saját magával foglalkozzon. Mindenki bele akarja ütni az orrát mások dolgába, és a legtöbb ember szeret beletaposni is a másikba. Én személy szerint ha látok egy tetoválást akkor vagy tetszik, vagy nem. Ha tetszik, akkor megdicsérem, ha nem, akkor inkább nem mondok semmit. Az idős emberek nincsenek hozzászokva, hogy manapság az ember még az aktuális barátja/barátnője nevét is az arcára tetoválja. Ja meg persze azt se felejtsd el, hogy az emberek szeretnek a külső alapján véleményt alkotni. Ezt te is pontosan tudod szerintem, és akkor is tudtad, mikor a tetkót csináltad. Ennyivel meg kell birkózni. :)

Ui: Te vagy az okosabb, mivel magadban tartod. Ha valaki beszól, csak mosolyogj vissza rá. :)

2013. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Softness ***** válasza:
80%
"erzsi néninek milyen szar az új sálja" :D ez tetszik.
2013. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Erzsi néni két hét múlva lecseréli a sálat, mert megteheti.

De a tetkó megmarad, egy életre...

2013. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
miért mutogatod a mellkasod?
2013. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%
Az az értelme, hogy hátha a sok rosszalló megjegyzés hatására kétszer is meggondolod majd, hogy varratsz-e még egy tetkót magadra. Ők abban bíznak, hogy hátha megállsz ennyinél, vagy eltávolíttatod magadról a már meglévőket.
2013. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!