Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen idióták az emberek?

Miért ilyen idióták az emberek?

Figyelt kérdés
A külsőm miatt az idősebbek mindig tesznek valami hülye megjegyzést amiből már kvára elegem szokott lenni. Tavaly megtetszett egy tetoválás amit a mellkasomra varrattam, utána valamit ami fontos a karomra és így van ez mai napig. Nem divat tetkókról van szó. Suliban is a tanárok néha leszólnak, konkrétan nem mondják a szemembe de tudom mire gondolnak. Mostanában többet járok kórházba ahol ugye vetkőzni kell és ott is mindig szólnak valamit. Nem mindig rosszat de az öregebbek meg az anyám korúak (kb 40 évesek) nem bírják ki. Én is beszólhatnék hogy erzsi néninek milyen szar az új sálja. Nekem is van sok mindenről véleményem de általában magamban tartom. Miért jó leszólni a másokat? Végülis nem annyira érdekel ki mit mond mert az a lényeg hogy nekem és a fiatalabbaknak tetszik csak érdekel hogy ennek mi az értelme.
2013. márc. 30. 22:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%
Na, igen, régen tényleg csak a börtönösöknek volt tetoválásuk, meg a cigányoknak. Bár a börtönös és a cigány sok esetben egy ugyanaz.
2013. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Én nem szeretem a tetoválást. Szerintem sok embernek nem egyezik az ízlésével, és azért nem tudják megállni megjegyzés nélkül. Én nem is állnék össze tetovált fiúval.
2013. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

hm, érdekes. az én nagypapám (70 évesen hunyt el) nem 1, de nem is 2 tetoválást viselt, mégsem volt sem drogos, sem alkoholista, még játékgépen sem játszott. sőőőőt, ezt figyeljétek: cigány sem volt és a börtön is csak kívülről látta (ha látta). jah, és még alvilági figura sem volt :) na, találjatok ki gyorsan rá valamit!

amikor katona volt, akkor varratott magára.

2013. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, ez csak a default magyar hozzáállás, vagy mindenhol ilyen lenézőek a tetováltakkal szemben.
2013. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

Most már engem is érdekelnek hogy milyen tetoválásokról van szó. :D

Szerintem azért szólnak meg mert az ő idejükben ez még nem volt divat. (tudom hogy írtad hogy nem divattetkó) Lehet hogy provokativ számukra a tetoválásod.


Az előttem lévőknek: Emberek! Van ám különbség egy szépen kidolgozott, igényes tetoválás, és egy börtönben íródott tetoválásokkal szemben. Az utóbbival elég sokszor találkozom, múltkor egy fickó karján olyat láttam hogy Mari és alatta egy dátum.

2013. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egy tetováló szalonba beugrottam néha recepciósnak, vagy ügyfélfogadónak vagy minek, mindegy is. Egyszer bejött egy néni. Idősebb korosztály volt, olyan 60-65 körüli. Őszintén megmondva hihetetlenül örültem neki, mert azt gondoltam, hogy tetoválást akar, és az jutott először eszembe hogy végre egy ember aki nincs befásulva. Bármiféle köszönés nélkül elkezdte mondani, hogy egy galád nép jár ide, és tele vagyunk bűnözőkkel. Jót mosolyogtunk rajta mikor kiment, de sajnos nem csak annak a néninek ez a véleménye. Hihetetlen előítélet van ezzel kapcsolatban és a mai napig nem bírom felfogni hogy nem csak Neked, de bárki másnak is miért szólnak be.
2013. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Kiegészítem annyival a hozzászólásom hogy katonáknak sem volt régen szép tetkójuk az én Nagyfateromnak a saját neve volt az alkarján pl
2013. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

"Az a különbség a tetovált és a nem tetovált ember között, hogy a tetovált nem nézi meg a nem tetováltat."


Ez legyen a következő tetoválásod :)

2013. márc. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

nekem csak akkor visszatetsző egy tetkó, ha valami ökörség az egész. ha meg tudja indokolni a viselője normálisan, h miért fontos neki, akkor nincsenek hátsó gondolataim, ellenkező esetben kicsit szánalmasnak tartom, h olyat varrat magára, ami divat, vagy mert a haverjának is olyan van.


mondd már el légyszíves, h mit ábrázolnak a tetkóid. köszi :)

2013. márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%
A tetkó nem tetszik (és akkor még nagyon finoman fogalmaztam), és nem is tartom túl okos dolognak olyan módon dekoráltatni magadat, amely gyakorlatilag eltüntethetetlen, megváltoztathatatlan. Ettől még lehetsz jó fej, akár még barátok is lehetünk ettől, de a barátaimnak is meg szoktam mondani, ha valamilyen dolguk nem tetszik, vagy nem tartom helyesnek. Amíg valaki kulturáltan ad hangot a véleményének, addig az építő kritika, és teljesen helyénvaló. Ha, tegyük fel, barátok lennénk, és te egy új tetkó varratását terveznéd, megmondanám őszintén, hogy én a helyedben nem tenném, mert ronda. Ha neked nem tetszik bennem valami, és megmondod, ugyanúgy megköszönöm és fontolóra veszem. Mások visszajelzéseinek a fontolóra vétele által rengeteget fejlődhetünk, sőt, ez a fejlődés egyik legalapvetőbb módja.
2013. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!