Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányoknak miért ilyen...

A cigányoknak miért ilyen borzalmas, és megbontránkoztató az értékrendje?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy húsvét van, és senki nem akar ilyenekkel foglalkozni, de pont húsvétról jutott ez eszembe.

A TV-be is mondtak hasonló esetet, itt is történt most olyan, hogy 3-4 ember éjszaka betört füstölőkbe, és MINDENT elvittek. Aztán ma reggel kiderült, hogy mind egy szálig cigányok voltak, kép is volt, ahogy a putriba vígan falatoznak a lopott sonkákból.

Én nagyon felháborodtam. (hozzánk már nem törtek be, de a szomszédba igen)


Lopnak, bűnöznek.


Szembe szomszéd is egy cigány család, hallottam (kiabálták....), hogy a nagyobbik fiúk, aki most 17 éves, már volt 1-szer börtönben + sok mindent lopott, és emiatt férfiként kezelik, beleszólhat a család ügyeibe. A kisebbik fiaiknak kuss a neve, mert még nem voltak börtönben., és keveset loptak....

Van 2 lányuk is, az egyik kb 15 a másik kb 10 éves, és a nagyobbikkal állandóan óbégatnak, üvöltöznek, h miért nincs még gyereke....


Szoktak hozzájuk járkálni cigány lányok, ők is kijelentették (az egész utca hallja...szóval...), hogy az NEM EMBER, aki nem volt legalább 1-szer kétszer börtönbe. Vagyis náluk a börtönlét az erény.

Amin felháborodtam még, hogy az egyik purgyé hangosan megjegyezte : "miért nem csinálnak finomabb sonkákat a paraszt magyarok?"



Húsvét ide vagy oda, rengeteg ember húsvétját tették tönkre.

NEM provokációnak szánom, de abszolúte nem értem, hogy a cigányoknak MITŐL alakult ki ilyen botrányos és felháborító értékrendje.



Mitől? vagy miért?



2013. márc. 30. 08:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem, ha a cigányok szemébe mondanátok az itt leírt véleményeteket, akkor talán emberszámba is vennének benneteket. Amíg csak ezen a honlapon gyűlölködtök ellenük arc nélkül, addig nem lesztek többek a szemükben, mint gyáva és gerinctelen uszítók, akiknek nagy valószínűséggel kisebbrendűségi érzésük van a romák társaságában. Az általánosításra alapozott, megbélyegző „érveitek” véleményem szerint inkább rosszindulatról tanúskodnak a részetekről, mintsem következetes megfontoltságról és józanságról.
2013. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

"akkor talán emberszámba is vennének benneteket"


Persze. Még mi, meg a falubeliek, akiknek tönkretették a húsvétjukat, könyörögjünk nekik, hogy vegyenek emberszámba.....

2013. márc. 30. 16:36
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

11.

Igen, biztos kisebbségi érzésem van velük szemben. Azért nem mondom a szemükbe, mert az én szemembe nem akarok egy rozsdás szöget. És mégis mit mondjak, fel sem fogják. Védjed csak őket, de ha megtámadnak, kirabolnak ne csodálkozz.

2013. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
82%

ma 15:48


Tipikus idióta jogvédő. :)

2013. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, az öreget nem zárták be végül. Még szép! Nehogymár a törvény képviselőinek álljon feljebb, mikor b*sznak segíteni többszöri kérésre is!


Aki élt cigányok között, az nem védi őket, mert a saját bőrén érzi, amiket csinálnak (meg az egész társadalom, a dolgozó emberek is, hiszen teljesen tönkre van téve a szociális háló). Nagyon kevés normális van közöttük, azokat leparasztozzák és kinézik maguk közül.


Nekem két cigány barátom van (egy fiú és egy lány, mindketten zenészek), és érdekes módon ők mondták, hogy a cigányok nem akarnak beilleszkedni. Nem is vállalnak velük közösséget.

2013. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező!

Csak nem csicskáztattak agyon a romák, hogy most itt próbálsz bosszút állni rajtuk? Ejnye-bejnye! Nem hallottad még azt a közmondást, hogy az aljas embert előbb utolérik, mint a sánta kismalacot? Azt mondod, hogy tönkretették a húsvétotokat. Ugyan kicsodák? Egy teljes népcsoport? Na, ne viccelj, mert mindjárt sírva fakadok!

Arról, hogy a való életben feltehetőleg egy „senki” vagy, aligha a cigány emberek tehetnek, már megbocsáss.


14-es!

Nem vagyok jogvédő, csak én is az érintett etnikumhoz tartozom.

2013. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%
És te nem látod, hogy a az etnikumodhoz tartozó társaid többsége, hogy él? Te nem kerültél még kellemetlen helyzetbe miattuk? De mondjuk te sem lehetsz különb, ha rögtön azzal takarózol, hogy kisebbségi érzése van a magyaroknak, meg, hogy miért nem a szemébe mondják ezt a putris cigányoknak. Szerintem ne védd őket, hanem akkor segIts beilleszkedni nekik., ismerd fel, hogy igenis nagy a probléma velük és ne a kérdezőt bántsd, meg senkizd le, mert elItéli, az egyébként abnormális viselkedést.
2013. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Tudod, kedves érintett etnikum, van egy nagyon nagy különbség köztünk. Én például magyar magyar vagyok. De ha valamelyik magyar bűnt követ el, akkor azt mondom, hogy rohadjon ki az agya, verjék agyon és száradjon ki a börtönben. Mert szégyent hoz rám. Ezzel szemben te itt azt mondod, hogy ne bántsák szegényeket, mert nem kellene ilyent mondani a tieidről. Te talán még bujtatnád is a bűnöző családtagodat. Én meg a fülénél fogva vinném a rendőrségre, ha az én családomban akadna bűnöző. Érted a különbséget??
2013. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

20.

Ez kultúra, legalább a saját társaid kultúráját ismernéd és nem járatnád tovább őket. Vannak, akik tettek le az asztalra, csak sajnos már ők is utálják a cigányokat.Vendégünk volt régen a Bódi Margó, mesélte, hogy csak magyar lagziba megy, mert a cigányok nem tudnak viselkedni, azért a normálisabb réteg látja a problémát és szégyelli magát a többi miatt.

2013. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Magyar vagyok gyűlölöm a cigányokat.

A kultúra náluk ez.


Amúgy hol van Szlu, Andizsuzsi stb cigányvédő liberális?

Máskor itt szoktak rasszizmust kiáltani, most hol vannak?

2013. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!