Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az a Puzsér? - és főleg -...

Ki az a Puzsér? - és főleg - Mi ez a Puzsér? (foglalkozás, beosztás) A szerény átlagemberek értékrendje szerint mit tett le az asztalra? A szúrós tekintetén és a különcségén kívül tett le egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy televíziós műsorokat csak az Interneten keresztül tudok nézni, így az RTL Klub-nak még a saját készítésű műsorai sem jutnak el mind hozzám.

Egy szerencsésebb alkalommal belepillantottam valamilyen tehetségkutató műsorba, és ledöbbentem egy kötözködő, arcra sem túl rokonszenves alakon, aki modorával, stílusával még a saját lelki és érzelmi problémáit megoldani képtelen Csernus Imre arroganciáját is felülmúlta.

Most, hogy Magyarországra érkeztem, úton útfélen az Ő nem túl rokonszenves - és ahhoz képest is kedvezőtlenül megörökített - arca köszön vissza, különböző plakátokról.

Megvallom őszintén, hogy még a keresztnevét sem tudom, annyit meg nem ért meg, hogy utánanézzek. Mégis ki ez a Puzsér úr?



2012. aug. 18. 22:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Már azért megérte a kérdést kiírni és kulcsszót megadni, mert a system automatikusan hozzátette, hogy Róbert.
2012. aug. 18. 22:21
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Akkor legalább ezt megtudtad.
2012. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem az említett úr hibája, hogy te tájékozatlan vagy.

A retek műsor előtt már 7-8 éve folyamatosan jelen volt az alternatív médiában, sokat tanulhatnál tőle.

2012. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Amíg te válaszoltál, azalatt írtam a kommentemet.


Légy szíves fordítsd le magyarra - flamandra vagy franciára -, hogy mit jelent az, hogy "pusztító alpáriság", bár ettől a kérdésemre még nem kapok választ. Remélem, nem mocskolódás akart lenni, mert én tisztelettudóan fogalmaztam.

2012. aug. 18. 22:26
 5/18 anonim válasza:
63%
Puzsér Róbert a neve és egy igen híres kritikus. Nekem személy szerint bejön a stílusa míg valaki elkívánja a tv-től. Ha beírod a youtube-ba Puzsér valamelyik szereplését,téged is meggyőzhet :)
2012. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

2012-08-18 - 22:24-nek: Nem gondoltam volna, hogy egy kérdés feltevéséhez Resumé is kell. Írtam, hogy ritkán látok magyar adásokat. Most azt is megírom, hogy születésem óta Belgiumban élek.

2012-08-18 - 22:29-nek: És a tevékenysége tényleg komoly, az egész országot boldogabbá, szellemileg gazdagabbá tevő értéket képvisel?

2012. aug. 18. 22:34
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Szerencsére olyan korban élünk, hogy előtted is nyitva áll a lehetőség a munkásságába való bepillantására. Több száz órányi hanganyag áll rendelkezésre Puzsér úr rádióműsoraiból. Ezekből megismerheted a viszonyát a politikához, a környezetvédelemhez, a spiritualitáshoz, a kultúrához, és még számos érdekes dologhoz. Tulajdonképpen ez a tehetségkutató műsor méltatlan őhozzá, de van az a pénz, amiért korpásodik a haja (Prokopp Dóra után szabadon)

Tehát járj utána, ha őszintén érdekel.

2012. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

2012-08-18 - 22:45-nek.

Őszintén? Annyira nem érdekel! (Még az is jobban érdekelne, hogy mitől lett korpás dr. Prokopp Dóra haja!) Elég volt nekem az a pár perc, amit Vele láttam!

A választ ettől függetlenül köszönöm.

Értsem azt, hogy egy nagy műveltségű, köztiszteletet érdemlő emberről van szó - A köztisztelet ugyan nem éltkor függvénye, de 37 éves korra az általában még nem érik be! -, aki kényszerűségből - Lehet, hogy a lakására felvett CHF hitel törlesztése vagy visszafizetése függött tőle - eladta a lelkét, mint doctor Faustus?

De, amint azt a példa mutatja, nem csak a tehetségkutató műsornak, és a méltatlanságot tovább vállalja.

Kérdezem továbbá: Egy nagy műveltségű, köztiszteletet érdemlő úr egyetlen kifejezésmódja a megalázás?


Mindenkinek! Még azoknak is, akik csak most készülnek hozzászólni:

A 22:24-es kedves hozzászóló az alternatív médiára hivatkozik. Az viszont nem a szerény átlagemberek műfaja, akiknek a véleményére kíváncsi lettem volna.

2012. aug. 18. 23:24
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

én egy szerény átlagember vagyok aki itt él Mo.-on, mégsem jutott el hozzám ennek az úrnak a műsora.

talán egész egyszerűen azért mert nem szeretem a szemétre való műsorokat.

nagyon ritkán kapcsolom be a tv-t egy-egy filmre, de inkább csak az m1-et nézem.

2012. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Bepillantottál egy tehetségkutató műsorba és láttad egy óriásplakáton? Ez elég volt megítélni egy embert?

"még a keresztnevét sem tudom, annyit meg nem ért meg, hogy utánanézzek". Gratulálok. Ha ezek alapján ítélnélek meg, akkor egy felszínes, mások felett könnyen ítélkező, rosszindulatú, másokat lenéző ("szerény átlagemberek értékrendje")embernek tartanálak. De persze nem teszem......

2012. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!