Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már rá példa hogy "találk...

Volt már rá példa hogy "találkoztál" itt ismerősöddel? Pl. Felismerted?

Figyelt kérdés
Nem volt olyan, hogy családtagod, vagy ismerősöd megtalálta hogy hopp ezt te írtad ki? Engem egyszer megtalált egy ismerősöm...de tagadtam hogy én vagyok..azóta alig merek írni ide..

2013. márc. 9. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
aha, de nem szóltam neki, csak célozgattam, azóta se esett le neki XD de mindig megváltoztatok valamit, pl nem azt írom, hogy 16 éves vagyok, hanem hogy 15, nekem 1 testvérem van hanem 3, szóval valamit ami a kérdés szempontjából lényegtelen:D
2013. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És arra is kíváncsi lennék, hogy milyen témával kapcsolatban találtatok rá az illetőre, ha nem baj :DDD
2013. márc. 9. 22:06
 3/4 anonim válasza:
én itt haverkodtam össze egy csajjal, akivel még csak 1x találkoztam :3
2013. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, a húgom közölte, hogy észrevette a kiemelt kérdéseknél, hogy én voltam az.
2020. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!