Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt olyan aki öngyilkos lett...

Volt olyan aki öngyilkos lett mert nem tudta elvégezni a főiskolát/egyetemet és ott állt 22 évesen szakma nélkül, tele szégyennel, és azzal a tudattal hogy a szülei egy rakás pénzt kiszórtak rá feleslegesen?

Figyelt kérdés
Nem bírom már tovább
2013. febr. 18. 14:17
1 2 3
 21/23 Andizsuzsi ***** válasza:
Modd meg nyugodtan, ha semmi közöm hozzá, és akkor nem írok többet, de egyre inkább nem tiszta nekem a kép. Ha 22 éves vagy, akkor legalább 3 éve érettségiztél, tehát már a főiskola vége felé kellene járnod, ha mint mondod, haladsz a tanulmányaiddal és rakás pénzt költöttek már rád. Ha mégis messze vagy tőle, akkor mégsem haladsz. vagy hogy is van ez?
2013. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
20 évesen érettségiztem, 5 évesbe jártam /kéttan/ plusz évvesztes vagyok :)
2013. febr. 25. 15:16
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Van olyan, aki karok és lábak nélkül született, mégsem lett öngyilkos. Van olyan, aki halálos betegségben szenved és küzd az életéért. És itt vagy te, aki egészséges fiatal és egy ilyen miatt eldobnád az életed. Ember, normális vagy???

Bocsi, de nem bírom az ilyen önsajnálkozó embereket...

2014. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!