Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a "legtermé...

Szerintetek melyik a "legtermészetközelebbi" szakma?

Figyelt kérdés
Imádom az erdőt , az állatokat. Szeretem az indiánokat ők úgy mond a példaképeim :) Az erdész szakmán gondolkodtam mert ugye ott elvileg javarészt kinn vagyok a friss üde levegőn :) Szerintetek melyik szakmában érezném még jól magam?
2013. febr. 12. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz valami terepen dolgozó kutató biológus, vagy valamelyik nemzeti park dolgozója, mint parkőr vagy parkorvos, de az erdész sem rossz. Bár ezek mindegyikével külföldön érdemes elhelyezkedni, ha meg is akar élni belőle az ember, és még külhonban sem talál az ember minden sarkon ilyen álláslehetőségeket, de azért nem lehetetlen ;)
2013. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem még szóba jöhetne a kertész is. Arra mindig van kereslet, kint lehetsz és még a kreativitásod is kibontakozhat.

Én nő létemre keresek szakmát, ugyanilyen meggondolásból, nem óhajtok 20 évet irodában dolgozni..

2013. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!