Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Költöznél olyan házba, ami...

Költöznél olyan házba, ami egy felszámolt temetőn áll?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem. nem a szellemektől félek vagy babona vagy hasonlók, egyszerűen csak rosszul esne a tudata, hogy azért mégis... nem tudnék olyan jól aludni, meg hát ugye eszembejuthat egyes igények kielégítése közben, és nem lenne kellemes.. persze hozzá lehetne szokni.
2013. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ilyenben laktam majd 20 évig Újpalotán a Kőrakás parkban! :)
2013. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Családi házban nem. Egyáltalán nem hiszek a szellemekben vagy ilyesmikben, de éjszaka akkor is félnék, mert nagyon könnyen rám lehet hozni a frászt, meg én is meg tudom ijeszteni magamat, ha félelmetes dolgokra gondolok. :D Ha lakópark, akkor már laknék, ha többen is laknak a házban, akkor oké.
2013. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Babeli Zurzavar válasza:
ujpalota jo pelda:-) 26 eve lakunk rakospalotan, csaladi hazban, temeto folott, az altalanos es a kozepiskola egy-egy resze is egy oriasi temeto fole epult... nem ereztem hatranyat de majd jobban atgondolom!
2013. febr. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg is ilyen helyen lakom. Konkrétan egy fél lakótelep áll a volt temető helyén. A házak között műemlékjellegű kápolna, illetve közvetlen mellettük még mindig áll a temető maradéka. Semmi extra.
2013. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!