Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Költöznél olyan házba, ami...

Költöznél olyan házba, ami egy felszámolt temetőn áll?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A ház minőségétől függ, rendesek-e az alapok, nem süllyed-e meg, stb. Én nem hiszek a kísértetekben, ha erre gondolsz. Jobban tartanék attól, hogy nem rendes az alap, és 10 éven belül bedől.
2013. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A szellemek miatt :)
2013. febr. 15. 17:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, köszönöm!
2013. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Még akkor sem, ha ingyen adnák. Nem a kísértetektől félek, sokkal inkább zavarna a tudat, hogy valamikor abban a földben halottak nyugodtak, asszonyok, férjek, gyerekek jártak oda leróni tiszteletüket.


Persze soha nem lehet tudni nem-e éppen most is egy egykori temető felett lakom, de inkább a boldog tudatlanság, mint a "gyötrő" tudat.

2013. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mi most is ott lakunk, immár 18 éve, mégsem támadtak meg a szellemek.
2013. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
Energetikai szempontból zavarna.Szerintem "nem egészséges", ha ilyen helyen áll a ház.Úgyanígy például felszámolt vágóhíd vagy szeméttelep és egyéb negatív energiájú, múltú helyre nem költöznék.Radiesztéziai szempontból sem helyeslik én meg amúgy is érzékeny vagyok az ilyesmire.A "szellemek" az csak egy dolog...
2013. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

# 5/6

De a zombik megtámadnak!

2013. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A háztól függ. Ha egy ijesztő, régi, poros ház, akkor nem. Ha egy szép, rendezett, normális akkor lehet. Bár elég filmet láttam, hogy féljek tőle. Meg a tudat is, hogy a földben halottak vannak, elég nyomasztó.
2013. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugya, melyik földben nincsenek halottak?
2013. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
de csakis azt ami egy ősi indián temetőre épült...
2013. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!