Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik országba költöznél...

Melyik országba költöznél szivesen a családoddal? Miért? Van ott rokon, beszéled a nyelvet vagy csak tetszett a filmekből? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
Most csak kiváncsi vagyok, hogy hova mennétek a családotokkal, ha megtehetnéetk, esetleg tényleg tervezitek, hogy oda is költöztök?
2011. dec. 28. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én Németországba, mert ott dolgozik apukám,és azt mondja hogy sokkal másabb mint Magyarország. Az emberek hozzáállása, minden... De egyénként Angliába is szívesen elköltöznék, vagy Amerikába bárhová:D

17 vagyok

2011. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bárhová, csak el innen!


28/F

2011. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ausztráliába mennék, ugyan senki nincs ott, de azt mondják, az egy teljesen más világ.
2011. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
svájc
2011. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi voltam úgy volt, hogy Ausztráliába kötözünk, de sajnos nem sikerült. Nem nagyon emlékszem (4 éves voltam), de valami pontrendszer volt és volt egy ponthatár, amit el kellett érni, hogy kiköltözhess és szüleim pár ponttal lecsúsztak (valószínűleg azért mert apukám nem tudott megtanulni angolul)


Szóval ennek hatására én szívesen költöznék Ausztráliába. 19 vagyok

2011. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 13:09


ez tényleg így volt...Annak idején mi is Ausztráliába szerettünk volna menni, de igen szigorú feltételek voltak pontrendszerben, így esélyünk sem volt.

2011. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Manhattan, New York City, New York, USA


Nem él ott rokon, természetesen beszélem a nyelvet.

Hatodikban kiselőadást kellett tartanom belőle, annyit olvastam róla, hogy nem igaz. Akárhányszor meglátom, meghallom (Sinatra), mindig boldogságbuborék nő a lelkemben.

És az emberek ott sokkal színesebbek, nem egyformák.

2011. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ausztráliába, mert ott él a fél családom. Tervezem, hogy kimegyek egy 4-5 év múlva, de még hátra van az egyetem, amit itt járok ki, de aztán nincs megállás. Örömmel várnak.

18/L

2011. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amerikába mert csodás
2011. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 lizzi77 ***** válasza:
Hawaii, vagy valamilyen trópusi sziget,ahol még tudják becsülni a természetes életmódot, és nem mászkál mindenki szürke, kifejezéstelen arccal
2011. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!