Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik országba költöznél...

Melyik országba költöznél szivesen a családoddal? Miért? Van ott rokon, beszéled a nyelvet vagy csak tetszett a filmekből? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
Most csak kiváncsi vagyok, hogy hova mennétek a családotokkal, ha megtehetnéetk, esetleg tényleg tervezitek, hogy oda is költöztök?
2011. dec. 28. 13:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sok helyre el szeretnek meg jutni eletem soran, almaim netovabbja Ausztralia es Uj- Zeland, aztan Egyiptom, Del- Afrika, USA... szoval jo lenne beutazni a vilagot, de kikoltozni nem szeretnek innen, csak Romaniaban szeretek elni.

23/N

2011. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Magyarországra. Már unom, hogy évek óta idegen vagyok mindenhol, még ha a fizetés jó akkor is. Éltem Angliában, Ausztriában, Svájcban.

Pár év kinti meló után rájöttök, hogy a jó fizetésen kívül semmi előnye a kinti életnek.

2011. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bárhová,csak innen el!
2011. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Olaszországba. Imádom a mentalistást, beszélem a nyelvet, de sajnos nincs kint senkim. Ha tehetném, már holnap indulnék, lehangol ez a sok negatív ember magam körül.
2011. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Finnorszag(most koltoztem ki)


23L

2012. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!