Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költöznél egyetemistaként...

Költöznél egyetemistaként ilyen helyre?

Figyelt kérdés
Külföldön fogok egyetemre járni, drága az albérlet nagyon. Van egy lehetőség,h beköltözöl egy családhoz, vagy öregekhez,kapsz saját szobát és segítesz nekik. Ha mondjuk 15nm a szoba,akkor havi 15órát. Lakbér nincs lakbért rezsit magam állom. De félek h nem lenne önállóságom ha pl későn jövök haza,vagy vendéget akarnék stb. Ti bevállalnátok? 20L
2012. máj. 14. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szívesen alkalmazkodnék.Inkább pár fiatallal közösen bérelnék egy lakást,vagy valahova betársulnék.
2012. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jó ötlet, olyan mintha au-pair lennél.

De persze ha sokat jársz bulizni, sok vendéget szeretnél, akkor az első válaszolóval értek egyet.

2012. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Mindenre engedélyt kell kérned majd, és állandóan ugráltatni fognak, nem csak 15 órában. Én sem javasolnám, ha csak nem élsz remete életet.
2012. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon kockázatos. Lehet, hogy ingyencselédet akarnak csinálni belőled.
2012. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg nagyon jól hangzik, a lényeg nagyon pontosan tisztázzátok a te kötelezettségeidet és írjátok le!!
2012. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Én nem vállalnám be. Magamból kiindulva teljesen kiszámíthatatlanul érek haza, teljesen leköt az iskola is nemhogy ennyire "teljeseértékű" munkát képes legyek elvállalni. Annyi szabadság kell.


20/L

2012. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
voltam már aupair jó és rossz családnál is. De a jó családnál is éreztem valamiféle alkalmazkodási kényszert pedig bármit elvehettem és azt csinálhattam amit akartam. mégis pl ha hazamentem este későn edzésről már nem mertem zuhanyozni, mert felébresztem őket, vagy nem mertem elmenni wcre ha ott voltak. :S A rossz családnál természetesen százszor rosszabb volt..és emiatt vágyok egy kis magányra, van diákszálló is ahol mindenkinek saját szobája van és nem tudom hány főre jut fürdő konyha. De az 300 eurótól kezdődik. Viszont ott legalább mindenki fiatal és azokhoz nem érzem annyira gáznak alkalmazkodni, mint egy családhoz. Pedig lehet h a családnál még nagyobb nyugtom is lenne. Nem tudok dönteni. Valószínűleg amúgy is dolgoznom kell majd h eltartsam magam. De egyébként ez egy szervezet és szerződést
2012. máj. 14. 17:07
 8/12 A kérdező kommentje:
szerződést kötnénk szóval ha kihasználnának jelezném és áthelyeznek
2012. máj. 14. 17:08
 9/12 A kérdező kommentje:
de azért a havi 15 óra nem is sok...
2012. máj. 14. 17:08
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jó.
2012. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!