Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költöznél egyetemistaként...

Költöznél egyetemistaként ilyen helyre?

Figyelt kérdés
Külföldön fogok egyetemre járni, drága az albérlet nagyon. Van egy lehetőség,h beköltözöl egy családhoz, vagy öregekhez,kapsz saját szobát és segítesz nekik. Ha mondjuk 15nm a szoba,akkor havi 15órát. Lakbér nincs lakbért rezsit magam állom. De félek h nem lenne önállóságom ha pl későn jövök haza,vagy vendéget akarnék stb. Ti bevállalnátok? 20L
2012. máj. 14. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Havi 15 óra tényleg nem sok. Ha szerződést is köttök, akkor pedig végképp semmi félnivaló nincs. Én kipróbálnám a helyedben!
2012. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én már pakolnék is a helyedben:D Ha nincs pénzed albérletre külföldön, ragadd meg ezt a lehetőséget! 15 óra nem sok egy saját szobáért! És ha haverokkal akarsz találkozni mehetsz hozzájuk is.

Egyébként megkérdezhetem, hol lehet ilyen lehetőségeket találni?

2012. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!