Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több kicsi gyerekkel max...

Több kicsi gyerekkel max milyen távolságra költöznél a várostól?

Figyelt kérdés
Mi az, ami még megéri, ahonnan be tudod hordani őket iskolába-óvodába, nem túl sok a benzinpénz/bérlet, és az utazással eltöltött idő? Ki mennyit utazik? Soknak találod?
2012. márc. 24. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Max.20 km.
2012. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 km
2012. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23 km.
2012. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én 20 km utazom, nagyon szeretem, mert látom reggel a természetet. Kelő napot, telet, tavazst. És így valahogy a "helyemen vagyok" azóta. Egész nap zárt helyen dolgozom, eddig azt sem tudtam, milyen évszek ven. A falak között(utcák között is) Beborul az ember magába.

Bérlet 17.000, de térítik 85%. Gyereknek 90%-os bérlet.

2012. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem sok, max 10 km. És minimum nagyfalu legyen ovival, iskolával. Zsákfaluba nem költöznék, ahol egy bolt van, ott is jóformán a kenyér luxusszámba megy, és busz legfeljebb napi 2-szer jár arra...

Pedig sokan képesen családdal odaköltözni, csak mert olcsó az ingatlan. Hát hiába vágnának utánam 2millióért egy házat, akkor sem... Volt ismerős, aki ajánlgatta, milyen jó, hát köszönöm, nem.

Én nagyfaluban éltem, és még ott sem a legjobb a tömegközlekedés. Minimum legyen gyógyszertár, ovi, iskola, orvosi rendelő (mindennap!), fogorvos.

2012. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Épp 20 km-re van a falu, nekem is ez épp a határeset, azért kérdeztem. 17000, hát ez azért megfontolandó.
2012. márc. 24. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!