Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költöznél vagy maradnál?

Költöznél vagy maradnál?

Figyelt kérdés
Két gyerek két ház sok hitel. Arra gondoltam anyósomhoz(jó fej) költöznénk egy évre. Másfeles panelba lakik mi két szobás sorházba. A nagyfiam csak jövő szeptemberben kezdi az ovit. A számlák felgyűltek nagyon magas törlesztő miatt. Kiadnánk a miénket egy évre és költöznénk. Megviselné a gyermekeket? Nagy 3 a kicsi 1 éves. Tudnánk spórolni legalább.
2011. júl. 4. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
a gyerekek megszoknák idővel.Sokkal könnyebben lehet,mint ha már nagyobbak lennének.Én mennék ha már nem lenne más megoldás.
2011. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyedben költöznék. Ha a gyerekek is szeretik az anyósod, akkor akár nyaralásnak is felfoghatják.
2011. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Másfeles panelba öten???Öngyilkosság.Még a jó kapcsolatotokat is megmérgezné.Én nem mennék, az tuti.


34/N

2011. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

A gyerekeket nem, de téged igen. Meg a jó fej anyóst is.

Anyukámmal én is jóban vagyok, de ha együtt laknánk, tuti kitörne a háború.

2011. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kiadod a lakásod, legalább annyi időre add ki, hogy a végén beleférjen egy jó kis tatarozás a keretbe.
2011. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennék. Itt tönkre mennek az idegeid. A megoldás sok helyen az összehúzódás lenne. Okosan gondolod.
2011. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Költözünk. :) Nem is lesz annyira vészes, ahogy már látom, hogy rendezkedünk be. Hosszú nyaralás, nagyfiam már várja. Köszi mindenkinek!
2011. júl. 8. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!