Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lényegében egy prostival él,...

Lényegében egy prostival él, elmondjam a testvéremnek?

Figyelt kérdés
Testvéremnek van egy gyönyörű barátnője. Jó fej, bírtam mindig, nem volt vele gond. Ami gyanús volt, hogy a családját mindig titok övezte. Nekünk a lány ismeri már a szülőket, öcsém még sose volt náluk. Tele volt a csaj fiatal kora ellenére nagyon nagyon nagyon, nem beszélt a családjáról és valami nekem nem stimmelt. Hozzátartozik, hogy nekünk se kell nélkülöznünk és így kapcsolatok révén megtudtam, hogy ki ez a lány. Tulajdonképpen mindig kitartotta egy gazdag pali. Rengeteg ilyen ember szeretője volt és megszedte magát. A legnagyobb baj, hogy a testvérem megkérte a kezét.......Szembesítettem a tényekkel a lányt, aki sírva kért, hogy ne mondjam el az öcsémnek mégis honnan az "örökség", bevallotta, hogy az öcsémet is előre kinézte, de időközben teljesen átfordult ez az egész, szó nélkül belemegy a házassági szerződésbe így le se tudja nyúlni. Végre megtalálta az igazit, blablabla, ilyenek. Az egyik az, hogy nem tudom higgyek-e neki, a másik pedig, hogy hazudjak az öcsémnek, aki épp vele készül összekötni az életét?
2013. febr. 13. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Húha...hát én nem hinnék neki. Nekem egy húgom van, akit imádok, képtelen lennék végignézni, hogy ilyenbe sétál bele. Akkor sem, ha igazat mond és tényleg szerelmes. Egyszer minden kiderül-az is, hogy te titkolóztál-és akkor nagyobb vaj lesz belőle, mint amekkora eredetileg lett volna.
2013. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
baj*
2013. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lánnyal beszélj inkább,hogy mondja el ő az öcsédnek és mondd a lánynak,hogy segítesz lenyugtatni az öcsit ha nagyon bepipul. De mondjuk ha a szerződésbe belemegy ( nagyon alapos legyen az a szerződés,hogy véletlenül se tudja kiforgatni a vagyonából) szerintem lehet,hogy tényleg szereti az öcsédet és akkor érdemes lenne inkább csendben maradni. De a szemed tartsd rajtuk!
2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el az öcsédnek! Hogy lehetne már nagy szerelem, ahol ekkora titok van? Ha valóban szerelem van, akkor az ember ki akarja tárni magát a másiknak. Akkor tárják csak ki, és legyenek boldogok titkok nélkül!
2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
43%
én a 2.kommentelővel értek egyett..h a csaj mondja el
2013. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

Lényegében mi közöd van ahhoz, hogy kicsoda a lány és miből él? Nyomoztál utána? Nem szégyelled magad? Ha a testvérednek jó, akkor te milyen alapon szólsz bele?


Lehet, hogy azzal teszed tönkre a testvéred életét, hogy beleszólsz abba, ami nem a te dolgod. Rendezzék ezt le egymás között. Ugyanis az ő dolguk.

2013. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A testvéremnek azért jó, mert ezt nem tudta róla. Csak mivel nekem sok minden nem stimmelt a múltjából, ezért kicsit utánanéztem. Ennyi. Szerintem nincs ebben semmi rossz, hogy féltem a tesóm. Egyébként köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 13. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, miért gondolod, hogy nincs köze hozzá? Ennél több köze nehezen lehetne hozzá!!
2013. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mindenképp tudnia kell !! Mert egy házasság "örökre" szól .

Testvéredet kell nézned ,hogy neki mi a jó mond el neki amíg nem késő . Lehet a csaj másképp adja elő mint ahogy kéne...

2013. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elmondtad ?
2013. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!