Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illik ebben az...

Szerintetek illik ebben az esetben hazafizetni a testvéremnek vagy nem?

Figyelt kérdés

Testvérem 30 éves és még az apukámmal él egy elég nagy lakásban.Apukám egyedül nem tudja fenttartani(bár nem is akar dolgozni de ez most más téma)a lakást,ezért valamennyit kér a bátyámtól a rezsibe.Eddig nem is lenne gond ez normális hisz már 30 éves a bátyám DE mivel van barátnője a testvéremnek és a munkahelyéhez az ő szülei lakása van közelebb ezért a hónap nagyobb részét ott tölti,ott szóltak neki hogy ne fizessen haza mert szinte nem is lakik ott,inlább rakja félre vagy adja nekik.

Kb.10 napot van otthon,ahol van neki 6ezer ft-os internetelőfizetése,és ugye a rezsi ráeső része...

Szerintetek tényleg nem kellene hazaadnia??


2012. nov. 29. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesódnak önállósodni kellene, nem az anyós lakásában lakni, mert az van közel a munkahelyéhez, apucihoz meg hazaszaladni, mert ott van a net.
2012. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Én nem adnék, főleg ha az apám tudna, de nem akar dolgozni. Oldja meg, illetve ha bátyád akar segítsen.
2012. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze dögöljön éhen szegény öreg hisz már úgyis felnevelt titeket minek neki kaja meg lakás.
2012. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Keresetek neki egy embert aki eltartási szerződésért segít neki.
2012. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamennyit illene adnia. Legalább a netre, meg egy kis rezsibe valót.

A barátnőjénél elférnek? Miért nem kötöznek mindketten apukádhoz, ha úgy is nagy a lakás? Én letolynám a távolságot.

2012. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez most nem kellett volna:


"...Persze dögöljön éhen szegény öreg hisz már úgyis felnevelt titeket minek neki kaja meg lakás..."


Én is támogatom apukámat ha tudom de nem szakadok meg benne hisz dolgozhatna de NEM AKAR MERT LUSTA!52 ÉVES MÉG CSAK!Nekem a saját családomat is kell támogatnom,én megszakadok annyitt dolgozok kisgyerek mellett apukám meg egész nap alszik...de mindegy nem ez volt a kérdés!


Azért vannak többet anyósnál mert lakásra gyüjtenek a tesóm a barátnőjével...

2012. nov. 29. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!