Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a testvéremnek?

Mit mondjak a testvéremnek?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem 27 éves én 20 éves vagyok. Nagyon jó kapcsolatunk volt viszont most ő kicsit megroggyant lelkileg próbálok mellette lenni és igyekszem jobb kedvre deríteni de ö folyton csak panaszkodik és tőlem meg sem kérdezi, hogy hogy vagyok vagy hogy mi van velem. Mindent elmond nekem viszont, amikor társaságban vagyunk másoknak azt mondja, hogy neki nincs egy barátnője sem és hogy milyen rossz így neki. Nekem ez nagyon rosszul esik. Nem akarom megbántani de közölni szeretném vele, hogy kicsit önző és úgy érzem, mit ha csak arra lennék neki jó, hogy elsírja a problémáit. Azt még ideírom, hogy ez kb 1 hónapja megy eddig nem volt ilyen. hogy vagy mit mondjak neki? vagy arra gondoltam, hogy hanyagolom kicsit, hogy érezze milyen amikor nem vagyok de sajnos nem megy mert nem tudom úgymond cserbenhagyni.
2013. jan. 24. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért esik rosszul, ha azt mondja hogy nincs egy barátnője sem? Te a testvére vagy, az több annál! :)

Lehet hogy most egyszerűen ilyen depresszív időszaka van, ha eddig nem volt ilyen. Hallgasd meg, akkor is ha már unod. Majd ha talpra áll, és pont te leszel megzuhanva, meghálálja.

De ha amúgy is meg van roggyanva lelkileg, akkor az a legrosszabb, ha hanyagolod. Pont most van rád a legnagyobb szüksége.

2013. jan. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a testvér több mint barátnő! Majd túl lesz ezen az időszakon, és akkor szeretettel gondol arra, húga mellette állt. Majd ha Te leszel megroggyanva, ő lesz melletted.

Kitartás, és ne hagyd cserben.

2013. jan. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te a testvére vagy, nem a barátnője. Ezt nyilván nem rád/ellened érti!!
2013. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!