Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sztetek gáz, ha egy sportegyes...

Sztetek gáz, ha egy sportegyesületben a 32 éves edző folyamatosan kezelgeti a 17 éves tanítványát?

Figyelt kérdés

Mondjuk oké, elég fejlett a csajszi meg jól is néz ki, többnek is nézném simán, de úgy helyzetnek nem ciki, hogy ő az edzője?

Bár a csajszi elmondása szerint szerelmesek is egymásba, csak nem tudom, ha ez kiderül úgy nyilvánosan, akkor szülők pl mit szólnának hozzá vagy akár pár jóakaró.


sztetek?

(oké, tudom, h jogilag semmi, hiszen elmúlt 14, szal inkább úgy "szokásilag" kéredzem)



#tanár-diák viszony #edző-tanítvány
2013. febr. 5. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ezek a sportolók ilyenek :)


én tornatanárról tudok aki folyamatosan elrendezte a lányokat (persze, aki hajlandó volt), de már nyugdíjas :)


miért ne lenne természetes (mondom úgy, hogy nem lányom van, mert ha az lenne és az edzője ráugrana akkor kicsit ideges lennék)

2013. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

aha, na de látod ... azért akkor mégis zavar téged is :)


amúgy tényleg ilyenek, mert nem ez az egy eset amiről tudok ... De szted lenne ebből botrány ha kiderülne nyíltan vagy a kutyát se érdekli?


Olyan tornatanárról meg én is tudok, és jujjjj nagyon keményen megrendezte a csajokat a szertárban, na ott aztán lett volna botrány alaposan, ha ez akkor kiderül. De persze mind csak utólag vallotta be, bár gondolom, most is akad neki pár tanítvány erre a célra :)

2013. febr. 5. 12:11
 3/19 anonim ***** válasza:
lehetne botrány, mert a rábízott fiatalkorú személlyel lépett közelebbi kapcsolatba, de hogy büntetendő-e? nem tudom
2013. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

hu de ezt jó lenne tudni!

tehát ha úgymond rá bízott, akkor nem érvényes a 14 éves határ?

2013. febr. 5. 13:06
 5/19 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy van-e rá jogi paragrafus, de ha kiderül akkor a munkahelyéről nagy ívben repülnie kell; a felügyeletére bízott kiskorú személlyel létesített szexuális kapcsolatot, ez etikailag sehol nem elfogadható.
2013. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14 éves az a kiskorú, ez amit említettél fiatalkorú
2013. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Jogos, de a lényeg hogy 18 év alatti.
2013. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

na de éppen az az, hogy ha NEM 14 alatti, akkor mégis milyen etikai vagy jogi szabályba ütközik? szóval te mi alapján mondanád, hogy repülnie kell? (14 alatt hagyjuk, az bűncselekmény is nálunk, na de felette hol és mi szabályozza ezt?? olyan nincs, hogy csak úgy nem szimpatikus, ezért repülnie kell ...)


meg hát ha ezt mindenhol ÍGY VENNÉK, AKKOR BAROMI SOK HELYRŐL REPÜLNÉNEK AZ EMBEREK ((PL NEM KEVÉS KÖZÉPISKOLAI TANÁR + tanítványa ugye ...)

2013. febr. 5. 20:26
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha nívós az egyesület, mindkettő repül, ezzel egyidőben a karrierjüknek is vége.


Ez nem fér bele egy mester-tanítvány jellegű kapcsolatba.


Bár magánemberként is gáz, hogy 32 évesen egy tizenéves lányt hülyít.

2013. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

de mondjatok már egy jogszabályt nekem légyszi vagy valamit :(

ez nem indoklás, hogy "elbocsátva, mert nem fér bele", hát ilyen nincs ...

na meg ha bele gondolok, utána az illető edző királyul beperli az egyesületet, hogy a semmiért bocsátják el, és mivel nincs jogi alapja ennek, a bíróságon sztem nem igazán állja meg a helyét az a magyarázat, hogy "szerintem nem fér bele" .. most nem?)


hát ezek szerint kényeset kérdeztem, pedig komolyan mondtam, hogy nem is tudom, mi lenne, ha mindenkit elbocsátanának, akinek valaha volt valami ügye egy tanítvánnyal pl, te jó isten ... hűát csak amiről én tudok, már az se kutya, és nyilván nem tudhatok mindenről

2013. febr. 6. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!