Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha egy elmebet...

Mit lehet tenni ha egy elmebeteg folyamatosan zaklat, provokál?

Figyelt kérdés

Van egy beteg csaj, már egy éve folyamatosan üzenget mindenfélét, leveleket irogat és bedobálja mindenféle agyamnet keménykedő szöveggel.

Feljelentettem de ott azt mondták nem lehet rábizonyítani, viseljem el (menjenek a bánatba)

Igazából az a kényszerképzete hogy ő egy nagyon szép lány és én ezért irigylem (hát így mások szerint az igazság kicsit más de mindegy)

szóval én vagy bosszankodok vagy kínomban már röhögök rajta mikor jön az új üzenet hogy: aki irigyelnek az jól csinál valamit XD meg hasonlók.

nem értem miért képzeli és miért zaklat pont engem de kezdem unni.

eddig nem reagáltam semmit, gondoltam megunja de ez csak olaj nála a tűzre annál inkább csinálja... ha van egy közös kép a barátaimmal amin mondjuk jól nézek ki, akkor már számíthatok rá hogy vagy 5 ilyen gagyi üzenet jön tőle

mit csináljak, írjam ki hogy nevetséges, vagy mit?

azt is csináltam hogy hónapokig nem néztem a netet, de változatlan maradt, irogatott szóval tényleg kattant.


2012. dec. 23. 10:16
 1/4 A kérdező kommentje:

amúgy le van ám tiltva meg minden de csinált vagy 20 álprofilt, amiknek kb. a feléről tudok szerintem... és azokon nézeget. mást nem lát csak azt a nagyon pici profilképet, vagy a mások által megosztott közös képeket

de nem akarok miatta letörölni magam mert a barátaimmal ott szoktam megbeszélni hol találkozzunk ilyenek

2012. dec. 23. 10:20
 2/4 anonim ***** válasza:

hogyhogy nem lehet rábizonyítani?


ha netről ír, ip-t be tudják azonosítani.

ha felhív, fel lehet venni, hívást be lehet mérni...

2012. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hivogat utcai telefonról, a készüléket cukin beazonosították csak az a bibi hogy arra percenként 50 ember elmászkál... mindegy ezt megoldottam mert kaptam egy új telót

a rendőrök meg azt osztották hogy az ip-t nem tudják lekérni a facebook-tól...mondjuk ezt nemértem miért nem.

ami e-mail-eket írt az e-mail címemre arra annyit mondtak hogy ne nyissam meg, az is új lett

de valahogy mindig megtalál és kezdem unni kicsit

2012. dec. 23. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:

facebookon is szokott írogatni?

ott könnyebben le lehet tiltani.

2012. dec. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!