Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön is elítélik a romákat?

Külföldön is elítélik a romákat?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó barátnöm aki roma. kiszeretne menni külföldre. Amszterdam,Amerika,London érdekli öt föképp. szegény nagyon fél hogy majd ott is elítélik öt mint itt Magyarországon. amugy egy nagyon kedves,szerethetö lány de én nemtudom megnyugtatni hogy külföldön minden más mivel én még csak romániába és szlovákiába voltam. aki tud,válaszol a kérdésemre? elöre is köszönöm !
2013. jan. 11. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Otthon sem mindenki ítéli el őket.

A normális ember főleg a belső értékeket nézni.

Persze a külsőből is ki lehet olvasni dolgokat, mert ott a sok rossz tapasztalat, előítélet, általánosítás stb...

De ha a lány normális, tehetséges nem hiszem, hogy emiatt bármilyen hátránya lehet, mert színes.

Ha az életrajzában főleg csak jó van és nem utal semmire sem arra, hogy illető bűncselekményt fog elkövetni, szerintem van esélye sok mindenre.

Persze ez nem zárja ki azt, hogy ne legyen valami elmebeteg, aki elvágja a torkát. Ilyen mindenhol van...

A zülött helyeket minden formában jó kerülni.

2013. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hátőőőő:

Cigányok Európában

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Igen, azt hiszem másol sem ez emberek szíve csücske.

2013. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A világon mindenhol utálják a buta emberek a romákat. Nem magyar sajátosság.
2013. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Én támogatom hogy ki akar menni, vigye az egész rokonságát.
2013. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A világon mindenhol utálják a buta emberek a romákat. Nem magyar sajátosság."


A rendes , beilleszkedett romákat senki nem utálja.Aki őket utálja az valóban buta.


Viszont a segélyes ,putris , semmirekellő bűnözőket aki imádja , védi , az szintén igen buta ember.

2013. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rostas martin ***** válasza:
en franciaorszagba elo romancigany vagyok a franciak pl leszarjak hogy honnan jottel vagy mijen kisebb segbe tartozol azert van itt pl annyi arab afrikai polinez stb
2013. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok rossz tapasztalatuk van a külföldieknek is, ezért számolhat negatív megkülönböztetéssel.
2013. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, mert külföldön nem tűrik el nekik a gyilkosságaikat.

Ott nem toleráns a társadalom.

2013. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!