Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot tudnék adni...

Milyen ajándékot tudnék adni 2 barátnőmnek, akik fél évig külföldön fognak tanulni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, amit néha előtudnak venni és akkor egyből eszükbe jutna az itteni társaság, tehát vmi oylasmit, amire tudnék írni egy verset stb.
2012. dec. 22. 22:36
 1/3 anonim válasza:
Amikor Én külföldre mentem tanulni akkor barátnőimtől kaptam : tollat , rajzot pár kedves szó kíséretében . Esetleg közös kép bekeretezve , vagy készíts egy videót amiben közös képek vannak és alatta a kedvenc zenétek szól.
2012. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy-egy füzetbe ragaszthatsz közös képeket, leírhatsz közös sztorikat, vagy mindenki a baráti társaságból írhat bele pár szép szót :)
2012. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
húú köszi, most adtatok pár iheletet:):)
2012. dec. 23. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!