Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt valaki külföldön cserediá...

Volt valaki külföldön cserediákként? Tényleg ennyire nem ismerik M. o. -t?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Mennyire? Mit kellene tudniuk róla?


A legtöbben tudják, hogy hol van a térképen, hogy fővárosa Budapest, hogy a kormány balf.sz, hogy gulyást eszünk, és hogy a Sziget a legjobb fesztivál a világon.

2012. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik ismerősömtől megkérdezte a belga család anyukája, hogy itt van angol wc vagy kintre járunk. :) Ennyire ismer az átlagember.
2012. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2:Hát nem véletlenül utálják a gazdag országokat.
2012. dec. 15. 16:23
 4/6 anonim válasza:
78%
En találkoztam Barcelonában 3 18-20 év körüli svéd csajjal.Elkezdtünk beszelgetni mire megkérdezték,hogy honnan jöttem.Mondtam,hogy Magyarországról... Fogalmuk sem volt,hogy hol van,de még annyira sem,hogy melyik földrészen.
2012. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 loupsolitaire ***** válasza:
73%

Én megéltem 1 belga és 2 francia cserekapcsolatot.

A franciák tényleg katasztrofális ismeretekkel rendelkeznek hazánkról.

Mint egy másik kérdésnél említettem: volt olyan családfő, aki azzal búcsúzott el egy magyar csoporttól, hogy vigyázzanak, mikor Afganisztánon mennek keresztül (a hazaúton). Az általános, hogy azt hiszik, rendszeresen lóhúst eszünk és szekérrel közlekedünk. Némelyek meglepődtek, hogy ismerjük a tv-t, lehet Red Bullt kapni itthon, és ehhez hasonló sztereotípiák.

De azért a nagy átlag tisztában van az alapvető információkkal (Franciaország esetében).

2012. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Olaszországban voltam. A vendéglátóm megmutatta a tévét, aztán megkérdezte, hogy ismerjük-e a tévét, mondom, persze, nekünk is van. Következő jelenet, ez itt a videó, igen, nekünk is van. Következő, ez itt a Tom és Jerry, nálunk van-e a tévében Tom és Jerry, mondom, van.
2013. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!