Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön élők! Veletek is...

Külföldön élők! Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Öt hónapot töltök kint összesen, itt tanulok. November elsején érkeztem. Nagyon jól érzem magam, suli után végleg ki szeretnék költözni. De az utóbbi egy hétben folyton az otthonomról álmodok. A családról, barátaimról stb. Ma éjjel pl. a kutyámról, akire anyuék vigyáznak. Álmomban sírtam utána. Aztán felébredtem és pillanatok alatt elmúlt a rossz érzésem. Miért álmodok ilyeneket, ha nem is akarok hazamenni? Vagy valójában mégis? Ti is voltatok már ilyen helyzetben?

2012. dec. 21. 10:07
 1/4 anonim válasza:

Csak Pusztán haza vágysz , ez idővel elmúlik.

Hogy felgyorsítsd a folyamatot , járj Szórakozóhelyekre Barátkozz új és új emberekkel.

2012. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De napközben nem érzem, hogy haza akarok menni. Nem vagyok levert, jól érzem magam. Mégis jönnek ezek az álmok.
2012. dec. 21. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Felváltva érzem, hogy "jaj de jó itt, milyen szerencsés vagyok, mekkora lehetőség ez nekem" de esténként annyira fáj, hogy távol vagyok a tesóimtól, anyutól, a megszokott dolgaimtól... normális érzések ezek.
2012. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
Neked jólét a fontos, majd ha Magyarország lesz valahogy akkor hazamehetsz
2012. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!