Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert van ha valaki magyarorsz...

Miert van ha valaki magyarorszaginak megmondom hogy romaniai vagyok es akkor lebog?

Figyelt kérdés

egyszer Transformicebe voltam ugy hogy felmentem egy roomra es elkeztek mondani hogy ne megjott a roman stb.


a rajztanarnom azt mondta hogy azt mondjam erdelzi vagyok(igaz) de ayt is mondtam de meg mindig lebogtek.


2013. jan. 1. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz helyre mész. Egyébként nem ismerem a lebog szót.
2013. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lebÖg
2013. jan. 1. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Vicces. Mi a lebőg szót arra használjuk, hogy valaki megszégyenül.
2013. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
valahogy igy valahogy ugy mi inkabb araertjuk hogy lenezi
2013. jan. 1. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi, Magyarországon mindenkit utálnak, ez egy ilyen hely.
2013. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, a legtöbb magyarországi magyar szereti az erdélyieket, a jobboldaliak biztosan, a baloldaliak meg mindenkit utálnak.


Egyszerűen csak buta emberekkel beszéltél, ne ezek alapján ítéld meg a magyarországiakat.

2013. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oke koszi
2013. jan. 2. 07:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Romania es Magyarorszag ket annyira hasonlo orszag (mind gazdasagilag, mind eletszinvonalban es sokmindenben kulturalisan is, mindket orszagban ugyanannyi cigany el stb.. sorolhatnam a hasonlosagokat) Tehat a tudatlansaguk miatt neztek le...
2013. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!