Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj ha nekem...

Miért olyan nagy baj ha nekem 'még' nincs barátom?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és mikor rokonok kérdezik, hogy na Xy már biztos fiúzik, biztos,hozza haza a srácokat (nem tudom, ez miért olyan természetes,hogy nekem 15 évesen haza kellene hoznom a fiúkat,na mindegy.) Olyankor anyu olyan furán mondja,hogy:

-Xy nem olyan típus.-

Nem tudom miért baj az,hogy 15 évesen nem fiúzok még, miért kell arra gondolni,hogy akkor az a típusomtól függ? Miért ne lennék olyan típus? Szerelmes vagyok én is mint más, de még ráérek.


Ez komolyan baj?


2012. dec. 30. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha ilyen rokonom, ismerősöm lenne, mint te. :) Nem baj. Csak tudod pl. a nagyiknak felnőtt a kicsi unokájuk, akkor már szeretnének dédunokát. Legalábbis nálunk ez a helyzet. Meg van az a helyzet is, amikor se az egyik verzió, se a másik nem jó, és mindegy melyikben vagy, úgyis beszólnak.

Szóval ráérsz, majd ezt te fogod érezni, hogy mikor van szükséged pasira. Ne vedd magadra a megjegyzéseket. Egyik füleden be, másikon ki.

2012. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

engem is folyton piszkáltak, az lett az eredménye hogy bepánikoltam hogy biztos valami baj van velem, ezért az összes fiúnak igent mondtam ha randira hívott.

eredmény: túl vagyok kéttucat borzalmas randin olyan srácokkal töltöttem el haszontalan órákat akikről már 1. alkalommal tudtam hogy max. 1 hónapig tudom kibírni velük hányás nélkül (amíg nincs csók és szex).

volt így vagy 20 "pasim" 1-2-3 hetes "kapcsolatok".

hogy annyival érettebb és okosabb lettem volna ezektől? nem hinném. inkább csak egyet tanultam: nem érdemes olyannal randizni akinek a látványától nem remeg már a lábad nem nedvesedsz és nem érzed úgy, hogy rávetnéd magad.

mert abból nem lesz semmi. vagy ha igen, akkor is egy totál langyos kapcsolatocska tele unalommal amit max. a veszekedések pezsgetnek fel, de minden lesz csak szerelem és jó szex nem.

szóval: te csinálod jól hogy nem jössz össze valakivel csak azért hogy legyen.

én is járhattam volna az összessel, volt aki azzal kezdte hogy szüljek neki gyereket (20 évesen!) ő majd kitart, mellette boldog leszek...

hát én nem hittem hogy boldog lennék.

akár meg is mutathatod az érkező válaszokat hogy lássák, nagyon is sok embernek nem bejövös az ilyen összevissza járjunk mindegy kivel csak legyen-dolog.

2012. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tényleg nem siettem sehova, még csak most élem a rajongói időszakom:). Majd eljön az idő mikor nem ez lesz, de erre még várok/várat a sors:).
2012. dec. 30. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!