Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs egyetlen igaz barátom...

Nincs egyetlen igaz barátom sem. Akad olyan aki szintén így van ezzel?

Figyelt kérdés

Nekem sok ismerősöm van ,de egyiket sem nevezném barátomnak.Nem érzem velük igazán jól magam,nincs olyan akivel nagyon egymásra hangolódtunk volna.Életem során volt egy pár,de sajnos valamilyen okból kifolyólag mindíg eltávolodtunk egymástól(Az utolsó barátnőm amikor megismerte a barátját elkezdett hanyagolni,azóta félévente ha egyszer beszélünk pár szót)

Van egy fiu barátom 5éve,de vele nagyon messze lakunk egymástól,csak msn-en beszélünk.

A páromat nevezném még barátnak is,de az teljesen más.Olyan jó lenne valakivel megbeszélni mindent,aki megért,akivel eljárhatok úgy,hogy közbe mindketten jól érezzük magunkat,akibe feltétel nélkül megbízhatok.Nincs ilyen jelenleg:( Van még aki így van ezzel?


2011. jan. 22. 16:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen, van, én is így vok ezzel.:(
2011. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

énis így vagyok, pedig már volt pár barátnőm de suli miatt messze vannak, vagy pasimiatt...

nagyon rossz érzés, nekem is csak a barátom van:(

21l

2011. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Nekem barátom sincs. :( A legjobbnak hitt barátnőm át se dugja az orrát pedig mellettem lakik. A pasija fontosabb, ami nem gond, de azért néha rám is lehetne ideje... 22/L.
2011. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs. Én más városban dolgoztam, ott lettek "barátaim", de a munkahelyem megszűnt és most ebben a városban, ahol élek nincs mellettem senki. A barátokról kiderült, hogy szimpla munkakapcsolat volt, szinte senki sem keres közülük. Kereskedelemben dolgoztam és most elég rossz, hogy akkor rengeteg emberrel foglalkoztam nap mint nap, most meg szinte senkihez nem tudok szólni. A férjem van nekem is, de az tényleg más. Nem tudok kimozdulni senkivel.
2011. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
velem is így van sajnos
2011. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én is. A gyerekkori, iskolás barátoktól már rég eltávolodtam, újakat már nem tudok szerezni, csak ismerősöket. Nekem is csak a párom van meg a szüleim. Nélkülük egyedül lennék mint a kisujjam.


26/N

2011. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ki,hol lakik?
2011. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs,mindig becsaptak valamivel,egytől egyig.

24/L

2011. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

ma 16:24 vagyok.

Én BP. mellett

2011. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
1. Vajdaság...(sajnos)
2011. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!