Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs egyetlen igaz barátom...

Nincs egyetlen igaz barátom sem. Akad olyan aki szintén így van ezzel?

Figyelt kérdés

Nekem sok ismerősöm van ,de egyiket sem nevezném barátomnak.Nem érzem velük igazán jól magam,nincs olyan akivel nagyon egymásra hangolódtunk volna.Életem során volt egy pár,de sajnos valamilyen okból kifolyólag mindíg eltávolodtunk egymástól(Az utolsó barátnőm amikor megismerte a barátját elkezdett hanyagolni,azóta félévente ha egyszer beszélünk pár szót)

Van egy fiu barátom 5éve,de vele nagyon messze lakunk egymástól,csak msn-en beszélünk.

A páromat nevezném még barátnak is,de az teljesen más.Olyan jó lenne valakivel megbeszélni mindent,aki megért,akivel eljárhatok úgy,hogy közbe mindketten jól érezzük magunkat,akibe feltétel nélkül megbízhatok.Nincs ilyen jelenleg:( Van még aki így van ezzel?


2011. jan. 22. 16:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

:S Hát ez nem jó.Sajnos ilyen már nem is olyan könnyű baarátokat szerezni mint kisgyerek korban,vvagy álltalánosban.Ilyenkor legtöbben a párjukkal foglalkoznak,ha meg nem akkor csak a pasizáson jár az eszük.Vannak kiVételek biztosan,de az én környezetemben nem:/ A fiukkal jól kijövök,de Ők meg később már többet akarnak barátságnál:/

Hajjaj...:(

2011. jan. 22. 16:40
 12/26 A kérdező kommentje:
általánosban*
2011. jan. 22. 16:40
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen ugyanúgy vagyok, mint a kérdező.

Nekem is voltak olyan barátnőim akikkel nagyon jól megvoltunk tényleg akkor úgy éreztem, hogy teljes ember vagyok. Aztán valamilyen okból mi is eltávolodtunk egymástól, egyrészt a suli miatt is én is másik suliba kerültem, ő is így nem tudtuk annyira tartani a kapcsolatot.

A másiknak akkor lett barátja. Aztán meg emiatt romlott meg a viszonyunk, már nem beszélgettünk annyit és úgy, mint azelőtt.

Azóta nem érzem magam teljes embernek, mintha kiszakítottak volna belőlem egy részt a lelkemből.De főleg az 1. barátnőm miatt érzek így, ő tényleg olyan lelkitárs volt.=S Bár lehet majd az életem során újra megismerkedek valakivel akivel ugyanolyan jól megleszünk mint velük voltunk. Szóval nem kell feladni. :) Mindig van lehetőség. :)

2011. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek barátnőim, akikben bízhatnék. Lenne kedved msnen beszélni?
2011. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Akad bizony...

F, Pest.

2011. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van igaz barátom. Úgy is szoktam szólítani, kedves feleségem.
2011. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy a párod hogyan fogadná, ha lenne egy ilyen "barátod".
2011. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs, pedig olykor nagy szükségem lenne Rá. Hiányzik az életemből, és remélem, hogy egyszer ráakadok... :(

L/19 (Dorog)

2011. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

A párom örülne neki ha én eljárnék otthonról,de a az ismerőseim hívnak velük nem szivesen megyek,mindíg kitalálok valamit.Neki sincsenek barátai,voltak,de Ők elég ..hogy is fogalmazzak balhés emberek voltak és amikor összejöttünk több időt töltött velem ,megváltozott és már nincs szüksége ilyen emberekre azt mondja.

De Ő munka után inkább itthon van vagy velem tölti minden idejét,úgy néz ki neki nem hiányzik a társaság..velem ellentétben:S

2011. jan. 22. 19:11
 20/26 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönök minden választ!Az msn címem elküldöm annak,aki kérte a kommentbe:)
2011. jan. 22. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!