Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs egyetlen igaz barátom...

Nincs egyetlen igaz barátom sem. Akad olyan aki szintén így van ezzel?

Figyelt kérdés

Nekem sok ismerősöm van ,de egyiket sem nevezném barátomnak.Nem érzem velük igazán jól magam,nincs olyan akivel nagyon egymásra hangolódtunk volna.Életem során volt egy pár,de sajnos valamilyen okból kifolyólag mindíg eltávolodtunk egymástól(Az utolsó barátnőm amikor megismerte a barátját elkezdett hanyagolni,azóta félévente ha egyszer beszélünk pár szót)

Van egy fiu barátom 5éve,de vele nagyon messze lakunk egymástól,csak msn-en beszélünk.

A páromat nevezném még barátnak is,de az teljesen más.Olyan jó lenne valakivel megbeszélni mindent,aki megért,akivel eljárhatok úgy,hogy közbe mindketten jól érezzük magunkat,akibe feltétel nélkül megbízhatok.Nincs ilyen jelenleg:( Van még aki így van ezzel?


2011. jan. 22. 16:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%

Nálam is széthulltak már a régi társaságok, csak ismerőseim vannak. :S

26F

2011. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%

Engem is otthagyott a legjobb barátnőm a pasija miatt, a többi idővel szintúgy. 2-3 barátnőm van itt a környéken, de velük is csak max bulizni lehet elmenni, a másik problémáira tesznek rá. Ezenkívül vannak ismerőseim az egyetemen, de ők hétvégente és szünetekben távol vannak. Szóval maradt a barátom, akivel mindent megbeszélhetek.

19/L

2011. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Úgy látom elég sokan vannak így.Azt hittem csak én vagyok peches.Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 23. 18:31
 24/26 anonim válasza:
74%
Igen. Sose volt igaz barátnőm.. Egy ideje semmien barátom sincs. A barátnőim eléggé kihasználtak, átvágtak. Most elég rossz így a helyzetem barátok nélkül. Teljesen egyedül vagyok.. De nagyon remélem h előbb utóbb rá akadok a megfelelő emberre :)
2011. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Igen és is így vagyok ezzel.Volt egyszer egy igazán jó barátnőm de akit nem is neveznék igaz barátnőnek.Ha bajban voltam akk mindig cserbenhagyott miután pedig lecsengett ez az egyés dolog utánna úgy jött oda hozzám mintha semmi sem történt volna.:(
2011. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Nekem is csak egy igaz barátom van de nagyon messze lakunk egymástól szóval 1 évben csak egyszer találkozunk szóval én is nagyon egyedül érzem magam.
2012. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!