Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthiszem nincs egy barátom...

Azthiszem nincs egy barátom se. Vagy ilyenek a barátok?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt volt a szülinapom és szinte mindenki elinzéte facebookon egy hb-vel, vagy adott egy csokit puszi puszi és elment. Társasággal elmentünk moziba ahol egy órával korábbi időpont volt meg beszélve a jegyátvétel miatt. Ők nem jöttek oda, iletve egy ember átvette a jegyet ő is elment és egyedül várhattam ott rájuk majdnem egy órát. Szülinapomra meg nem mondtak semmit, illetve mikor vége lett egy ember mondta halkan, 1-2 másik kontrázott. Ez az 1órás várás rosszul esett nekem.

Sokan írták, hogy ünnepeljem meg a szülinapom. De ha nincs kivel. Azthittem vannak barátaim, de mindenki csak mondja senki nem örül velem:(

21l


2010. nov. 28. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Elég gyerekes felfogásod van, biztos 21 vagy nem 11? Miért kéne az egész világ körülötted forogjon, mert szülinapod van? Mi olyan nagyszám benne? Midnenkinek van, midnen évben. Örülj neki, hogy felköszöntöttek, moziztatok, mit akarnál még? 100 fős meglepetésbulit? Ugyanmár. Midnenkinek megvan a saját élete. Inkább keress magadnak egy pasit, ne ilyeneken rinyálj.

23/L

2010. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mért nem elég neked a csoki meg az, ha mondják h boldog szülinapot? Nekem sokszor a családom is elfelejti h szülinapom van, és 1 héttel rá mondják, hogy ja, egyébként boldog szülinapot és ennyi..Szerintem te fujod fel ezt egy kicsit.
2010. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. sztem veled van a baj
2010. nov. 28. 12:07
 4/4 Oxa ***** válasza:

Szia!


A rohanó világban már az emberek nagyon nem törődnek egymással érzelmileg, csak felületesen!


Az Én születésnapomat is elfelejtette apám vagy 10 éve, anyám 24 éve. Csak az apai nagyszüleim azok akiktől kapnék valamit! Persze, ha hagynám, hogy vegyenek! :)

Én sokkal inkább elvagyok velük egy jó ebéddel és maximum egy üveg Tokajival.


A Te esetedben nézd azt az oldalát, hogy legalább volt pár ember, aki a Facebookon írt! Annak a pár embernek egy minimális figyelme volt az irányodba.


Barátok... Nos, itt ebben az esetben haverokról van csak szó! Gondolom, hogyha nekik kell valami, akkor azonnal megjelennek nálad, de, ha neked kell valami, akkor néha elnapolnak!


Kicsit lásd reálisabban a világot! Mára igazán kevés az az ember, akikkel megvan a kölcsönös bizalom oda-vissza, önzetlenül!

Az érdekemberek, akikkel ezek szerint körül vagy véve, el kell, hogy fogadd, hogy Ők bizony csak haverok!


Ez ellen nagyon nem tudsz mit tenni!

Ismerkedj, beszélgess emberekkel, aztán majd jön olyan akiből barát lehet!

2010. dec. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!