Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj ha nekem...

Miért olyan nagy baj ha nekem 'még' nincs barátom?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és mikor rokonok kérdezik, hogy na Xy már biztos fiúzik, biztos,hozza haza a srácokat (nem tudom, ez miért olyan természetes,hogy nekem 15 évesen haza kellene hoznom a fiúkat,na mindegy.) Olyankor anyu olyan furán mondja,hogy:

-Xy nem olyan típus.-

Nem tudom miért baj az,hogy 15 évesen nem fiúzok még, miért kell arra gondolni,hogy akkor az a típusomtól függ? Miért ne lennék olyan típus? Szerelmes vagyok én is mint más, de még ráérek.


Ez komolyan baj?


2012. dec. 30. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Nekem sehol sem az jön le, hogy bárki szerint szerint is baj volna. Legfeljebb szerinted valami nem oké, és ezt vetíted ki másokra.
2012. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok :) csak én 17 vagyok ;))
2012. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos engem is piszkáltak, már 13 éves koromtól, hogy mikor lesz "udvarlóm".

Az lett az eredménye, hogy összejöttem egy bunkó, lenéző modorú majommal, csakhogy legyen már valakim.

Kár volt, nagyon rossz tapasztalat!


Te ne kövesd el ezt a hibát, várd ki, amíg találsz egy kedves, normális fiút.

2012. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha megszokod. Általában az emberek mindig a másik életével foglalkoznak. Mindig jobban tudják, hogy másnak mi lenne a jó. Ahelyett, hogy a saját kis szaros életükkel foglalkoznának:) Egy orvosság van erre, leszarod őket.
2012. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Rokonok is mondják,hogy végülis ráér, ezzel nincs semmi baj, de anyun nagyon lehet látni, hogy vágyik már egy fiúra.: D.

13 évesen volt fiúm,és tőle kaptam egy csokor virágot, és fél napig azzal futkozott,hogy mit kaptam.

Szerintem hiányzik neki az, hogy úgy érezze valaki szeret,és van szerelmem:D.


Kedves első: Ismerem anyukám, tudom,hogy ilyenkor azért mondja ezt mert nem tetszik neki.


Ennek örülök, mert nem tilt

2012. dec. 30. 13:51
 6/13 A kérdező kommentje:

ennek örülök IS*

Nem örülök, de jobb mintha tiltana

2012. dec. 30. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Én fiú vagyok nekem sincs barátnőm és engem is minden rokon cseszeget.Mondjuk ha uncsitesóm vagy ilyesmi akkor leütöm csak úgy "viccből".Ha idősebb rokon akkor leszarom.
2012. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi:).

Csak idegesítő, hogy mást agyon csapnának az miatt,ha fiúzna. Ilyen példám saját osztályomból van, hogy nem meri otthon megmondani,hogy szerelmes, mert leszidnák. : D Hát ész megáll azon is, de ez is túlzás, 15 éves vagyok,nem 30:/. Ha netán 17 évesen talál rám az igazi akkor már késő lesz? Vagy nem értem.

Alig töltöttem be 4-5 hónappal a 15.életévem, de már húznak vele:D

2012. dec. 30. 13:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Mikor tőlem kérdezik anyám egyből rávágja,hogy Dehoogy ő nem pasizik,inkább a tanulásra koncentráljon...

:D

2012. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

13 éves koromban engem is elkezdtek ezzel cseszegetni, de aztán úgy 1 éve végképp betelt a pohár és jól kiosztottam őket. :D Azóta nem piszkálnak vele.


15/L

2012. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!