Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs egyetlen barátom...

Miért nincs egyetlen barátom se? SOS

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a gimit,általánosban sem volt barátom,és azt hittem,hogy mire gimis leszek változni fog a helyzet. Szeptembertől gimibe járok,és eddig egy barátnőm/barátom sincs.. le se szarnak.. mit csináljak? van pár velem egykorú akivel dumálgatok de amúgy olyan jó barátom nincs..:S
2010. nov. 8. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit félénk?Szerintem próbálj olyanokkal barátkozni az osztályodban akik ugyan úgy magányosak,mint Te.
2010. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd kialakul. Legyek őszinte én amikor gimis voltam, az osztályból egyetlen egy barátom, barátnőm sem volt. Teljesen ivülálló barátokat szereztem, akik nemis abba a suliba jártak.
2010. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt barátom se általános iskolában, se gimiben. De a vége felé már nem is hiányzott, voltak, akikkel jól elvoltam, nem is törekedtem arra végül, hogy megszeressem őket/megszeressenek engem. Ez egyetemen változott, most jött össze egy iszonyú jó baráti kör végülis, szóval nem reménytelen a helyzeted.
2010. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok:S:( de én 10.es vagyok már
2010. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, mert az osztályból senki sem a "legjobb barátod", semmiképpen sem szabad kivonni magad a közösségből. Egyébként gimiben elkerülhetetlen a klikkesedés, próbálj a felé a csoport felé nyitni, akik hasonló gondolkodásúak. Vállalj el valami feladatot, amit az ofő oszt ki és kérd meg az egyik szimpatikus társadat, hogy segítsen benne. Hívd el hozzátok, tanuljatok együtt és hidd el, minden ki fog alakulni.
2010. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem se volt a középiskolai osztályomba haverom, barátom.

Olyanokkal nem akartam haverkodni aki ilyen kis okostojás vagy olyan aki kettőt nem szól. Én se vagyok dumagép de azért nem csak akkor beszélek amikor kérdeznek.

Az általánosban volt 2-3 haverom, közülük 1-el tartom a kapcsolatot de vele se napi szinten, van hogy 3 hónapig nem is látom.


Próbálj az osztálytársaiddal beszélgetni. Lehet hogy így se fog menni, nekem se ment. Ilyenkor a legjobb ha otthagyod azt a sulit, vagy legalább az osztályt.

Én 4 évig voltam abban a szakközépben ahol le se szartak, érettségi után esélytelen volt hogy maradok ott a szakmára, inkább egy másik suliba mentem ahol igaz hogy fele annyian vagyunk az osztályba de már van 2-3 haverom.

2010. nov. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!