Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert van hogy Mo-n sokszor...

Miert van hogy Mo-n sokszor az azsiaiakat elitelik?

Figyelt kérdés
En vietnami szarmazasu vagyok, itt szulettem mo-n és itt tanulok. Nekem eddig ritkan szologattak be szarmazasom miatt, de van egy par baratom akik ugyanugy vietnami szarmazasuak és mar evéget volt par konfliktusuk. En elutasitom a ciganygyulolest is, bar sokszor van ra ok ezt elismerem, de az h azsiaiakat is sokszor elitelnek aztan gunyt uznek beloluk mikozben nincs semmi indokuk ra és ez elegge szomoru. sztem szegyen foleg a 21. szazadban.
2012. dec. 29. 19:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nem fogtok szervkereskedelemmel, márkás ruházati és műszaki cuccok gagyi másolataival csencselni, illegálisan az országban tartózkodni hamis papírokkal (kihasználva, hogy sokan nem tudnak titeket egymástól megkülönböztetni), és prostitúcióval foglalkozni, megfúrva a MAGYAR adófizetők zsebét, majd akkor nem fognak titeket b*sztatni!


Felháborító, hogy teljesen mindegy, milyen országban jelennek meg egyes ázsiai népek (mint a kínai és a vietnám), ott rövid időn belül leromlik az életszínvonal - meg lehet nézni egyes amerikai nagyvárosok (pl. NY) ázsiai negyedeit.


Nem téged akarlak bántani, csak felhívom a figyelmed arra, hogy nem alaptalan az ellenszenv veletek szemben. Az már más dolog, hogy ezt politikai korrektségből nem teszik szóvá pl. Nyugat-Európában.


Egész egyszerűen nem értem, miért jó nektek az, ha pl. műszaki termékeket hamisítotok és forgalmazok, mikor nem vagytok buták, és tudtok magatoktól is kitalálni és legyártani bármit.

2013. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!