Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért utálják ennyire az...

Mért utálják ennyire az ázsiaiakat?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok kínai,de ahányszor csak megyek az utcán vagy ülök egy buszon lekínaiznak és valamilyen sértőt mondanak rám?Mért utálnak ennyire engem?Csak azért mert ázsiai vagyok és fekete hajam van?Lesz egyáltalán így fium?
2010. jún. 25. 20:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Sok fiunak pont az azsi ai lanyok jonnek be:)
2010. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Sajnos én ezt nem így látom :(
2010. jún. 25. 20:33
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Én kedvelem az távol keleti embereket. :)


Ha még sztereotip oldalról próbálnám megközelíteni akkor se tudnék beléjük kötni, hiszen bűnözés részről nem járják ázsiai hordák a városokat, munkanélküli hivatalba se sűrűn vannak és segélyen se már amennyire tudom.


Biztos lesz fiúd, mert sok magyar kedveli az ázsiai lányokat. ;-)

2010. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Attól hogy kínainak tartanak, nem biztos, hogy utálnak. Hát hogy pasid lesz e azt nem tudom, de tedd fel ezt a kérdést a szerelem, szex rovatban, biztos lesz jelentkező.:)
2010. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
30%

mert ez Magyarország, és sok magyar ember nem szereti a bevándorlókat, tehát rasszisták..így nemcsak az ázsiaiakat, hanem a kínaikat(ferdeszeműeket), feketéket, romákat..stb.


lehet így is fiúd:D mert vannak akiknek pont ez jön be h te ilyen vagy:D biztos találsz majd:D

14/L

2010. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%

Velük nincs bajom de

a cigányokat nem kedvelem

2010. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%
20:59 Azt a baromságot, amit leírtál betudom a fiatal korodnak. Hol hallasz olyanokat, hogy a kínaiakat folyamatosan atrocitások érnék. A cigányokról meg inkább ne beszéljünk, mert őket joggal utálja mindenki. Megsúgom neked, hogy nem csak Magyarországon, hanem mindenhol.
2010. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%
fiúd az biztos lesz, én megőrülök az ázsiai lányokért, olyan szépek, és biztos van több fiú is aki úgy gondolkozik mint én 18/f
2010. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
én az ázsiaiakat (de fura szó:D) nem utálom, cask a kínaiak nem szimpik, a japánok kifejezetten szimpatikusak:)
2010. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
16%

21:40-es vok



a kínaiakat meg azért nem szimpik, mert


1, fura szokásaik vannak, fura dolgokat eszenek

2, a világ tele van a hamisított gagyi, büdös cuccaikkal

3, esztelenül szaporodnak, már törvénnyel kell korlátozni... -.-

4. szerintem a kínai nagy falon kívül semmi nagyot nem tudtak felmutatni, viszont sok idegesítő dolguk van.


persze ezek általánosítások az egész kínai népről, de személyenként nincsennek előítéleteim, lehet ha megismernék egy kínait, megszeretném, csak mint nemzet nem szimpatikus

2010. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!