Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért utálják ennyire az...

Mért utálják ennyire az ázsiaiakat?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok kínai,de ahányszor csak megyek az utcán vagy ülök egy buszon lekínaiznak és valamilyen sértőt mondanak rám?Mért utálnak ennyire engem?Csak azért mert ázsiai vagyok és fekete hajam van?Lesz egyáltalán így fium?
2010. jún. 25. 20:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Szted, ha ennyire intoleránsak itt az ázsiaiakkal szemben, akkor miért nem hallani erről semmit. Én csak cigányozást és zsidózást hallok folyamatosan, de most nem ez a téma. Nem tudom, hogy a kérdező milyen tapasztalatokról írt, nem hiszem, hogy az emberek többségének gondja lenne pl. a kínaiakkal. Az is hülyeség, hogy elveszik előlünk a munkát, mivel kereskedéssel foglalkoznak, nem alkalmazottként helyezkednek el a magyarok által megteremtett munkahelyeken. Nem élek álomvilágban, de követem a belpolitikai eseményeket, és még soha nem hallottam arról, hogy ázsiai embereket inzultus érte volna Magyarországon. Ha pedig a kérdezőre megjegyzést tettek, nem kell vele foglalkozni, másra is tesznek, aki nem vietnámi, vagy kínai. Sokan szeretik a másikat kritizálni és lefikázni. Ha mást nem, akkor a külsejét. Kövér, sovány, ronda, X-lábú stb...Szerintem sokan kaptunk már ilyen beszólásokat.
2010. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Jól írták rólad itt, te egzotikus vagy! Használd ki!!

Sok sikert!

:D

2010. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

16:44-nek:


Az a baj, h a valódinál pozitívabban látod a kérdést. Sajnos azonban a tapasztalat nem az amit leírtál. Ha megkérdezed az utca emberét, hogy utálja e a kiniakat akkor azt a választ fogod kapni jó eséllyel hogy: igen, mert sokan vannak, hozzák a gagyi cuccokat, stb stb

na és aztán jönnek az ilyen dumákkal hogy mindenki húzzon haza aki nem magyar, szóval nem lehet kellemes ázsiaiként elviselni ezt a sok ostoba fasz-parasztot aki itt van


egyébként az aki cigányozik, zsidózik, stb azok épp úgy utálják a kinaiakat is, szóval nem érdemes ezt így külön választani

2010. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
:D én félig vagyok ázsiai T^T (pontosabban szlovák és vietnámi) engem nem utálnak ....csak néha tesznek megjegyzéseket de az is inkább zrikálás/piszkálás semmi komoly :) Néha látom hogy megbámulnak egy boltba( vagy lehet hogy csak paranioás vagyok)Irigyelek hogy teljesen ázsiai vagy :) bárcsak én is az lehetnék ^^ Ne törődj velük ! Hülyékkel nem érdemes ;)
2013. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
mi ez a bevándorlózás??? A magyarok is menekülnek innen, akkor ők is maradjanak itt és dolgozzák halálra megukat a semmi fizetésért!! Vagy az úgy már nem jó ugye? Akkor menne a felháborodás mi? Mert ök lehetnek más országban bevándorlók, de mások itt nálunk nem akarhatnak élni?! Hogy megy ez???
2017. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!