Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért utálják ennyire az...

Mért utálják ennyire az ázsiaiakat?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok kínai,de ahányszor csak megyek az utcán vagy ülök egy buszon lekínaiznak és valamilyen sértőt mondanak rám?Mért utálnak ennyire engem?Csak azért mert ázsiai vagyok és fekete hajam van?Lesz egyáltalán így fium?
2010. jún. 25. 20:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
75%
Mi is ázsiaiak vagyunk (eredetileg).
2010. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
53%
Azért kínaiznak le, mert nekünk ti egyformák vagytok, bocs, hogy ezt írom, de én sem tudok különbséget tenni, egy ázsiai,vagy kínai,vagy japán közt.
2010. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
64%

Csak annak egyforma minden ázsiai, akinek nincs hozzászokva a szeme. Például egy japán és egy kínai között rengeteg különbség van, esetleg én egy japán lány egy koreai lánnyal tévesztenék össze.De a thaiföldiek, vietnámiak és filippínók is teljesen máshogy néznek ki.

A magyarok meg alapból gorombák a külföldiekkel, tisztelet a kivételnek!

2010. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
13%
Szerintem mindenkinek ott kéne maradnia,ahová tartozik és nem lenne fajgyülölet!
2010. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
64%

Az előző kommentelőnek írnám: hogy akkor mi is Ázsiában élnénk még te náci barom!


Egyébként az iménti észlény nagyszerűen példázza hogy miként működik az emberi értelem. A gyengék, és gyávák félnek mindentől ami idegen számukra. Kb úgy érzik magukat az idegen országból érkezett emberektől, mintha egy sötét verembe dobnák őket. Pánikolnak, mert félnek. A félelem meg gyülöletet vált ki belőlük a félelmet okoző fogalomra. Ebben az esetben a külföldiek, vagy ázsiaiak.


A kérdezőnek üzenem:


Ne akadj fenn ezen, sajna ez egy ilyen ország... Ilyen a mentalitás. Idővel egyre vegyesebb lesz a világ minden szeglete, és ezáltal kikopknak a rasszista barmok a föld bolygóról. Sajnos az ostobaság mindig megfog maradni... Ezzel azonban nem tudsz mit kezdeni. Azonban egészbiztos vagyok benne hogy idővel megfogod találni azt a közösséget ahol értelmes emberek módjára elfogják fogadni a származásod, és nem lesz ebből semmilyen probléma a továbbiakban. :)

2010. jún. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

"Ne akadj fenn ezen, sajna ez egy ilyen ország..."


Miért írsz ilyen hülyeségeket? Állítom, hogy a magyarok 99%-nak semmi baja sincs az ázsiaiakkal (hú de nehéz volt leírni), sőt kifejezetten jó és szorgalmas embereknek tartják őket. Én soha senkitől nem hallottam rosszakat róluk, egyetlen híradás sem szól arról, hogy bántanák Őket. Itt sztem csak a cigányokat utálják, de az nem is csoda, igaz őket máshol sem igazán kedvelik.

2010. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

azért írtam ezt, mert ha itt is megnézed a kommentek arányát kb 10-böl 7 ember valamiféle rasszista dumákat nyom az idegen népcsoportokról. Föleg választások elött volt az jellemző, hogy nem láthattál bármilyen semleges youtube videót ami ne fordult volna át kb az ötödik komment után cigányozásba, zsidózásba, komcsizásba. És ha leállsz az utcán dumálni 10 emberrel, akkor kb 7 azt fogja neked mondani h utálom h bejönnek ide a bevándorlók, mert elveszik a munkát, bünöznek, stb stb


ne élj álom világban

2010. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
a kérdezőnek meg üzenem, hogy ha itt született, és úgy érzi hogy ez a hazája és nem vietnám, akkor ez a hazája és szarjon arra h mit mondanak az ostoba emberek.
2010. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nagyon sok távol-keleti van nálunk az egyetemen is, semmi baj nincs velük, okosak, szorgalmasak. Alapvetően ezt tudom elmondani a felnőttekről is, nem bántanak senkit, rendesen dolgoznak.


A többiekkel meg ne foglalkozz, frusztráltak, és a beszólás csak őket minősíti, vagy simán csak tetszel nekik :)


Jah, és írj privit, én bírom az egzotikus lányokat...:)

2010. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

08:46-nek írnám:


ha szerinted ennyire toleránsak itthon az Ázsiaiakkal akkor a kérdező lány miért érzi hogy fennáll a problémája?

2010. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!