Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért utálják ennyire az...

Mért utálják ennyire az ázsiaiakat?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok kínai,de ahányszor csak megyek az utcán vagy ülök egy buszon lekínaiznak és valamilyen sértőt mondanak rám?Mért utálnak ennyire engem?Csak azért mert ázsiai vagyok és fekete hajam van?Lesz egyáltalán így fium?
2010. jún. 25. 20:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
38%

20:59-es vagyok


ferdeszemű!MAGYARORSZÁGON vagyunk!

bevándorló és kész..ezért nem szeretik...

2010. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
85%

21:45!


A kínaiak csak nekünk gyártanak szar cuccokat, maguknak nem! Úgy hogy emiatt kár mérgelődni, mellesleg ha ennyire nem vagy megelégedve, akkor ne menj oda vásárolni. Egyelőre az ország fele ott vásárol, mert megfizethető. Tudod nem mindenkinek van otthon csak márkás cucca...


21:51!


És neked az hogy esne, ha mint magyar Ázsiában volnál, és épp arról beszélnének, hogy mennyire utálnak mert nem vagy közéjük való? Nem hinném, hogy ártanak neked itt...

2010. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
56%

Ez Magyarország, a saját hazádban találsz majd párt. Sőt szerintem a honfitársaimnak sincs semmi baja veled, aki beszólogat a saját hazádban szívesen látnak!


Amúgy a Japánokat kifejezetten tisztelem hihetetlen odaadással harcoltak a 2.VH-ban!

2010. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%

Én szeretem az ázsiai lányokat. :D 18/F

Egyébként milyen származású vagy?

2010. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Vietnámi és én már voltam kínában egyébként kínában tényleg nagyon sok hamis cuccot csinálnak és azokat a többi ázsiai országba küldik :( Egyébként nagyon szeretem a japánokat és tanulom a nyelvet :)Persze az angol és a Francia mellett mert azokra is szükség van :)
2010. jún. 26. 12:39
 16/35 anonim ***** válasza:
88%
Én még sosem hallottam ,hogy valaki utálná az ázsiaiakat itt....dolgoznak,be vannak ide illeszkedve,kedvelem őket.Lesz barátod ne aggódj!Például nekem is nagyon tetszenek az ázsiai lányok!:) 22/f
2010. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
46%
Az jó dolog, ha itt tanulsz, élsz, gyűjtesz tapasztalatot, azt sem ítélem meg ha itt meggazdagszol, de neked nem ez az igazi hazád és mindenki csak a saját országában lehet igazán boldog, szerintem.
2010. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"...mindenki csak a saját országában lehet igazán boldog, szerintem...."


Néhány száz millió mexikói, török, iraki, pakisztáni, stb emigráns/"vendégmunkás" nem értene veled egyet. :)

2010. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Az emberekre értettem :)
2010. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én itt születtem,Vietnámban is még csak egyszer voltam...
2010. jún. 28. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!