Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te miért utálod a Karácsonyt?

Te miért utálod a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Én azért, mert szerintem erőltetett. A családi karácsony veszekedéssel telik, majd ajándékosztással. Ez nem hiteles. A nagycsaládi karácsony rosszabb. Mesterkélt, mű.

2012. dec. 22. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azért utálom, mert minden az én nyakamba szakad. (ajándékok vásárlása, csomagolás takarítás, ház+fa feldíszítése stb.)A családom semmit se csinál, mintha minden az én kötelességem lenne, pedig közben vizsgaidőszak is van. Ezenkívül utálom azt is, hogy én mindenkire gondolok, rám meg még a szüleim sem, már lassan 4 éve. Számomra már egy jó ideje minden karácsony fájdalmas.
2012. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na nekem nem kell ennyi minden csinálni, gyorsan megveszem az ajándékokat 3 embernek és ennyi.Hozzánk úgyse jön senki.Neked azért rossz mert veszekednek a családtagok és a karácsonynak(fenyőfa,ajándékok) semmi köze a valódi ünnephez, nekem meg azért, mert egész év unalmas volt és most még jön egy unalmas karácsony is.
2012. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én alapvetően szeretem, de vannak dolgok, amik irritálnak benne. Pl. amikor olyan rokonokkal találkozni, akikről mindannyian tudjuk (még mi, "gyerekek" is, pedig elvileg meg vagyunk kímélve), hogy ki kit fúr meg mki kinek tett be (pl. nagybátyámék nekünk), de mki fogkrémreklám-mosollyal bájolog, én meg mindjárt hányok...
2012. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de a karácsony előtti 2-3 napot már nem annyira. Akkor tetőzik ugyanis az ünnepek előtti hajrá, ilyenkor nagyon feszültek már az emberek, nagy a tumultus a boltokban, az utakon több a baleset.
2019. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!