Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akit utálsz azt miért utálod?...

Akit utálsz azt miért utálod? Van olyan tulajdonsága amit szeretsz az illetőben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 04:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában azért mert ő is engem, de van olyan tulajdonsága ami szerethető.
2012. dec. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Összejött a legjobb barátommal, azóta nem beszélünk.
2012. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy pár éve átgondoltam ezt az utálás dolgot. Előtte volt egy jó pár ember, akit utáltam, különböző - általában nagyon is jogos - okok miatt. De egyszerűen rossz érzésem volt amiatt, hogy valakit is utálok. Zavart, idegesített ez az érzés. Ekkor elhatároztam, hogy mostantól senkit sem fogok utálni, még akkor sem, ha alapos okom lenne erre. Azóta remekül érzem magam. :) És "furcsamód" közkedveltebbé is váltam.
2012. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
most asszem nem utálok senkit, de van egy ismerősöm akinek ha meglátom a fejét szinte egyből ideges leszek pedig nem is ismerem szinte épp hogy tudom, hogy hívják.
2012. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

BBKristof, kiváncsi lennék, hogy mégis miért leszel te ideges valaki láttán? Sose értettem az ilyen embereket.


Én nem mondanám, hogy utálok valakit, de nem állhatom az irigy, bunkó, beszolós embereket.

2012. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert nagyon idegesítő feje van :D
2012. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy idegesitő feje van? Mindenkinek olyan feje van, amilyet adott az Isten neki.
2012. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert ő volt az iskola nagymenője, és aki más volt egy kicsit is, abba belekötött.
2012. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert napi szinten idegesít, és nem, nincs olyan tulajdonsága, amit szeretek
2012. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom,hogy az nem derült ki mi az a tulajdonság az utált személyben amit az ellenérzés mellett tudsz szeretni?

Vannak esetek amikor nem is ismerjük a másikat,de az un-szimpátia vonásai megjelennek.Biztosan sokan átéltük amikor valaki közelében:rossz érzés fog el és nem tudod az okát.Nálam: ha "pörgős" ember mellett vagyok kb:3-4 perc múlva olyan feszült leszek,muszáj elvonulnom,de ha ideges az emberünk valami folytán én is az leszek.

2012. dec. 6. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!