Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok fiúk tényleg velem van...

Lányok fiúk tényleg velem van a gond, hogy nem illeszkedek be?

Figyelt kérdés

16/f vagyok nem nagyon érdekelnek a mostani tini őrületek (disco,mozi,dugás,drog,alkohol,divatstb..)nem szoktam hazudni és becsületes életete folytatok és akivel beszéltem eddig szinte mindegyik "bizarr"nak tart.

16 évesen csak a cigaretta ami kifogásolható bennem meg max heti 1 sör.

lovagok,karate,gladiátorok,egyiptomiak és az emberi szervezet azok a téma körök amik engem érdekelnek. tényleg bizarr vagyok?csak 3 igazi barátom van akikre mindig számíthatok és msn en is ők 3 an vannak csak fent nekem. tényleg nem koromhoz illő vagyok?


2009. aug. 19. 15:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Amiben én változtatnék a helyedben, az a lovagok és gladiátorok iránti érzelem :)


és az a 3 barát bőven elég ha megbecsülnek, jobb a kevesebb mint, néha a sok :D

bár én 17 vagyok

17/F

2009. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
de miért változtassak ezen ha nem akarok? én se mondom azt egy rokkernek ,hogy ne legyen rokker mert nekem nem tetszik és ez tényleg így van de ettől függetlenül nem seg.gfejezem le mint a többi ember engem.ezt a 2"érzelmet" inkább tiszteletnek nevezném ők nem nyivákoltak a 60kg os felszerelés alatt miközbe a mai "kemény"emberek egy napig se bírnák az ő élet körülményeiket..
2009. aug. 19. 15:45
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bizar nincs benned.Átlagos kamasz vagy,csak külncnek hiszed magad.. örülj annak , hogy ott van az a 3 barát!
2009. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nincs veled nagy baj, túl sok primitív ember vesz körül és rosszul érzed magad velük. Hidd el, sokan éreznek hasonlóan, olvasgasd csak a kérdéseket!


"lovagok,karate,gladiátorok,egyiptomiak és az emberi szervezet" Nincs ezekben semmi rossz. Sok ember szereti a töri bizonyos részeit, a biológiát meg a sportokat. Ezért normális ember nem néz UFO-nak.


A rossz az, hogy az olyan emberek, akik nem látnak tovább az orruknál, mindig húznak egy vonalat, amin belül vannak a normális emberek. Vagyis a szerintük normálisak. 16 évesen legelfogadotabb kategória:

Festett köröm, festett haj, smink minden nap (lányoknál) minden héten disco, mindig az a "zene", ami éppen a legsikeresebb (teljes igénytelenség), pasi/barátnő, lehet akármilyen, csak legyen.

De te is rájöttél, hogy ez SZENNY.


3 jó barát nagyon sok! Ha jobban belegondolsz, ennél sokkal több IGAZ barát nem lehet.


És miért cigizel? Először azt mondtam volna, azért, mert gyakran vagy ideges és lenyugtat, de már inkább azt gondolom, hogy próbálsz vele beilleszkedni. De ha nem fogadod el magad, soha nem fog sikerülni.

2009. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
a cigiért nem azért nyúltam ,hogy beilleszkedjek hanem azért mert 12 évesen bevallom tényleg hülye voltam és azt hittem ez vagány és most mikor már rászoktam hááát jó nagy hülye voltam el se tudom képzelni mit gondolhattam magamról én hülye:S:D
2009. aug. 19. 21:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor annak is lehet venni, hogy próbáltál beilleszkedni, mindegy, ne játsszunk a szavakkal. :)
2009. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom nagyon "késői" a válaszom (majdnem 1 év:D) de szerintem abszolút nem vagy gáz! Sőőt:)

Ha a gladiátorok ennyire érdekelnek tudom ezt ajánlani: [link]


Szerintem tök jó, ha egy fiú ilyen sportot űz, pláne, hogy még érdekli is:) (a legtöbb lánynak bejön)

2010. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!